www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/06/25

کد خبر: ۳۷۸۱۶۴

ساعت : 11:18

k-b.ir/378164

«حرفهایی که بر عده ای گران آمد»

سایت استان: پیمان رضائیان

در این زمانه هرکس کلمه‌ الحق بگوید، در و دیوار به معادات او برخیزد (امام محمد غزالی)

بعد از مدتی، دیگر بار مردم بویراحمد و دنا سید باقر موسوی جهان آباد ( از نمادها و اسطوره های اصلاحات واقعی) را در میان خوش دیدند. هرچند گرد پیری و غم هجر فرزند و نامردی و نامردمی سیاست با چهره اش گره خورده و شکسته تر از پیش می نمود. اما زبانش (چون گذشته) تیغ آخته ایست بر جان و دل بدسگالان! مردی که حرف های از سر دلسوزی اش در مراسم کاملا غیرسیاسی (یادبود مرحوم روپوش) هم می تواند بلوایی در محافل سیاسی و اجتماعی این استان بپا کند. در کلام سید باقر نه از گرمسیر و سردسیر حرفی زده شد و نه تهمت و تخریبی بر کسی واقع. تنها و تنها برحذر داشت نگاه خودمحور و منتطقه ای را و نکوهید آنهایی را که از بویراحمد و دنا نردبان ساخته اند! به آنهایی که جولان می دهند و حق می خورند هشدار داد که گرده ی این مردم را یارای سواری دادن به شما نیست! گفت که اگر هر کسی و هرجایی می خواهد درشت شود نباید بویراحمد و دنا را خرد کند!

آقای خبرنگار: شما که خوب می دانید و می شناسید ظلم و جوری را که دراین سالیان (خاصه در این سه سال) بر بویراحمد و دنا رفته! بی شک می پذیرد که بویراحمد و دنا (پایتخت طبیعت ایران) بنا بر ویژگی هایی که دارد ازجمله جمعیت و مرکزیت استان وموقعیت استراتژیک و… این خطه را متمایز می کند حتی از جنوب این کشور و سرافرازی و پیشرفت اش امکان و ضمانت پیشرفت و تعالی جای جای این استان است! بویراحمد و دنایی که این روزها حتی توان و یارای نگهداشتن غول کش اش (تیم فوتبال شهرداری) را هم در هیچ لیگی ندارد!!! اما سهم این دیار را شما بگویید برایمان! از نیروهای مدیریتی در سطح استانی و ملی گرفته تا تخصیص بودجه ای که باید به حالش افسوس خورد و … چون قطعا شما آگاه ترید از فعل فاعلان! کجای این تاریخ پر حماسه و کتاب و رجل سراغ دارید فلاکت و ذلالتی اینچنین را که بر بویراحمد و دنا رفته باشد؟! چرا حرف های آگاهانه و بینش مند سید باقر موسوی تنها به شما گران آمده و نه بر اهالی مثلا کهگیلویه و بهمئی؟! حکایت اهل این دیار حکایت مردمانی است که از ترس چاله به چاه افتاده اند و دردناکتر اینکه، هم استانی هایمان به این هم قانع نیستند و بر این به چاه افتادگان با سنگ می تازند! و لاجرم باز باید گفت: خود کرده را تدبیر نیست!

اما نه… کاش آریوبرزنی از این دیار…

یک پاسخ به “«حرفهایی که بر عده ای گران آمد»”

  1. از چرام گفت:

    آقا اگه 100% مسولان را از یاسوج انتخاب کنن مشکل حل میشه؟ مشکلات سه سال گذشته فقط بر بویراحمد ودنا رفته یا بر کل ایران وارد شده؟ تقریبا همه می فهمند سید باقر از چه زاویه ای گفته. متاسفانه حرف های ناسیونالیستی همیشه برای مردم استان ما هیجان انگیز بوده و خریدار داشته است و ایشان هم در پی تهییج مردم است .مردم تمام استان با هم قرابت دارند و مسائل سیاسی فرهنگی و اداری هم باعث قرابت بیشتر شده، ولی عدم رعایت انصاف در میان سیاسیون و مدیران سیاسی باعث ایجاد تبعیض در استخدام ها ، واگذاری پروژه ها، برخورداری از تسهیلات و… شده که آگاهانه یا نا اگاهانه جامعه را به سمت حساسیت های قومی و منطقه ای سوق داده است و الا همه جای استان محروم است، همه جای استان مستعد پیشرفت است ، همه جای استان به حرف و وعده های پوچ و توخالی سیاسیون دلشادند والا واقعا مدیران منصف ، کارا، مسولیت پذیر و امانت دار بیت المال باشند اگر همه از بهمئی هم انتخاب شوند مردم مشکلی ندارند در حال حاضر مشکل مردم بی اعتمادی است که به شکل های مختلف سر باز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.