www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/01/18

کد خبر: ۴۶۴۳۸۳

ساعت : 08:13

k-b.ir/464383

خودکفایی دو هزار خانواده مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از خودکفایی دو هزار خانواده از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان در سال جدید خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سیدغلامرضا متقی در اولین جلسه شورای مدیران در سال ۹۴ ضمن تبریک سال نو گفت: سال جدید به فرموده مقام معظم رهبری سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامیده شد تا رابطه دولت و مردم صمیمی ترشده و تعاملات و همکاری های بیشتری ایجاد شود.

IMG_7875

وی بیان داشت: با تدبیر مقام معظم رهبری با بیان این شعار و پیام، ما باید این شعار را نصب العین خود قرار داده و هم از دولت حمایت نموده و هم خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

متقی با تقدیر و تشکر از تلاش همه امدادگران در سال گذشته به موفقیت های این نهاد در سالی که گذشت اشاره کرد و افزود: باید با تلاش مضاعف، رشد و توسعه و پیشرفت و موفقیت ها بیشتر شود و باید با هدفگذاری مشخص و برنامه ریزی شده خدمات امروز خود را پربارتر و بهتر از دیروز ارائه دهیم.

وی مهمترین هدفگذاری های سال جاری کمیته امداد را برشمرد و گفت: از برنامه های بسیار خوب امسال این نهاد در شش ماهه اول سال برگزاری جشن خودکفایی دوهزار خانواده مددجو است که مقدمات این امر فراهم شده و امید است که این امر تحقق پیدا کند.

متقی برگزاری جشن ازدواج ۲۰۰ زوج جوان تحت حمایت با همکاری و مشارکت خیرین، توسعه شبکه های نیکوکاری، و ارتباط با خیرین و سایر ادارات و سازمانها، توسعه مشارکت های مردمی، برگزاری همایش های شهرستانی، بازدید از خانواده های مددجویی در مناطق محروم و ارتباط و تعامل با دانشگاهها و جذب اراضی ملی و منابع ملی از طریق منابع طبیعی را از دیگر برنامه های این نهاد مقدس در راه کمک به نیازمندان در سال جاری برشمرد.

وی اظهار امیدواری کرد که با همدلی و همکاری همه جانبه همه امدادگران موفقیت های چشمگیری در سال جاری در کمیته امداد استان بدست آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.