www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1391/08/14

کد خبر: ۴۸۳۰

ساعت : 13:34

k-b.ir/4830

کشف محموله تریاک و اسلحه در محور شیراز-یاسوج

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت:با هوشیاری ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ این شهرستان،در بازرسی از خودروهای عبوری مقدار 49 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ علی کاشانی افزود: با هوشیاری ماموران پرتلاش و هوشیار پاسگاه انتظامی “تنگ سرخ” از توابع شهرستان بویراحمد، حین اجرای تور ایست و بازرسی در جاده “شیراز به یاسوج” به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و دستور ایست دادند.

وی بیان کرد:در بازرسی ماموران از خودروی مذکور، 49 کیلو گرم تریاک که به طور ماهرانه ای در خودروی 405 جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد تصریح کرد:در بازرسی از این خودرو علاوه بر کشف مواد مخدر، یک قبضه اسلحه ساچمه ای نیز کشف و ضبط کردند.

سرهنگ کاشانی ادامه داد:در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر شده و برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی در پایان اضافه کرد:اعتیاد معضل فراگیر در جامعه بوده و همگان در معرض تهدید مواد افیونی قرار گرفته اند و مبارزه با این معضل و پدیده نیازمند عزم همگانی بوده که شایسته است مردم در نقاط مختلف استان در راه مشارکت و اطلاعات خود را به پلیس با تلفن 110 در طول شبانه روز اعلام دارند.

دسته بندی: آخرین اخبار

کلید واژه‌ها: / / / /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.