www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/02/27

کد خبر: ۴۹۳۸۸۸

ساعت : 15:18

k-b.ir/493888

طرح‌های سازمان کوثر در استان هزار و پانصد شغل ایجاد می‌کند

معاون سازمان اقتصادی کوثر گفت: ۱۱ طرح پیشنهادی و مورد توافق این سازمان با کهگیلویه و بویراحمد تفاهم شده که میزان اشتغالزایی این طرحها حداقل ایجاد یکهزار و ۵۰۰ فرصت شغلی است.

مهندس غلامرضا پناه میزان سرمایه گذاری این طرحها را دو هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

IMG_3346

وی افزود: در صورت صدور مجوزهای لازم و تامین زمین های مناسب این میزان سرمایه گذاری از سوی سازمان اقتصادی کوثر در کهگیلویه و بویراحمد انجام خواهد شد.

پناه دو واحد پرورش مرغ مادر گوشتی به ظرفیت ۱۰۰ هزار قطعه در منطقه سرفاریاب و یک واحد کارخانه جوجه کشی در منطقه پادوک به ظرفیت ۳۳ میلیون قطعه را از مهمترین این طرح ها دانست و اظهار کرد: ۲۵ میلیارد ریال اعتبار در صندوق توسعه ملی برای اجرای این دو طرح تصویب شده است.

وی عنوان کرد: یک واحد پرورش ماهی قزل آلا در سرچشمه مارون به ظرفیت یک هزار و ۱۰۰ تن تولید گوشت و ۴۰ میلیون قطعه بچه ماهی از سایر این طرح ها است.

پناه ابراز داشت: ظرفیت های اقتصادی قابل توجهی در زمینه های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که در صورت رفع موانع و فراهم شدن بسترهای لازم سازمان اقتصادی کوثر آماده سرمایه گذاری در آنها است.

وی افزود: اجرای طرح های مهم در بخش های مختلف اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد موجب توسعه همه جانبه این استان و کاهش نرخ بیکاری در آن خواهد شد.

پناه گفت: مدت زمان اجرای طرح های کلان اقتصادی از سوی سازمان اقتصادی کوثر در سایر استان های کشور به دلیل فراهم بودن شرایط لازم و نبود برخی موانع کمتر از کهگیلویه و بویراحمد است.

2 پاسخ به “طرح‌های سازمان کوثر در استان هزار و پانصد شغل ایجاد می‌کند”

  1. هم استانی گفت:

    لطفا اطلاع رسانی کنید آقای مهندس مقدم مدیرعامل نمایندگی سازمان اقتصادی کوثردر استان کهگیلویه و بویراحمد شد

  2. علی گفت:

    مهندس پناه بی شک موفق ترین مدیر ملی. کهگیلویه و بویراحمد هستند برای ایشان ارزوی بهترین ها را داریم و به وجودشان افتخار میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.