www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/04/19

کد خبر: ۵۱۲۷۶۲

ساعت : 21:54

k-b.ir/512762

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه یاسوج به مناسبت روز قدس

روز قدس نماد آزادی خواهی،وحدت و همدلی امت اسلامی است که مسلمانان جهان همه ساله با راهپیمایی گسترده در جهان ضمن اعتراض به اشغال گران،آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی وهمه سرزمین های دربند ظالمین را مطالبه می کند.

نامگذاری روز قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) از تدابیر مهم و سرنوشت ساز در تاریخ معاصر است که هر سال با این راهپیمایی باشکوه در جهان،ضمن نمایش بیداری تمام ملت های آزاده نسبت به نظام سلطه جنایات رژیم صهیونیستی،خون تازه ای در رگ های مقاومت اسلامی جریان پیدا می کند.

امروز با موج بیداری که جهان اسلام را فرا گرفته است،حامیان رژیم اشغال گر قدس یکی پس از دیگری سرنگون شده ورژیم صهیونیستی هر روز خطر نابودی را بیشتر احساس می کند.

موضوعی که روز قدس امسال را دارای اهمیت بیشتری میکند توطئه خطرناک استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با همکاری جبهه ارتجاع در منطقه برای تضعیف محور مقاومت اسلامی است.

هر ناظر بی طرفی با نگاه به اوضاع،یمن،سوریه،عراق،افغانستان،فلسطین و غزه و دیگرمناطق اسلامی در می یابد که آنچه امروز به اسم دموکراسی خواهی و حقوق بشر جریان دارد،کلاهی است که بر سر تاریخ می رود و دروغی بزرگ است که تنها با حضور ملت های مسلمان و آزاده قابل جبران خواهد بود.

امت اسلامی و سایر ملل عدالت طلب جهان با شرکت در راهپیمایی روز قدس امسال بلندتر از همیشه فریاد نابودی این غده سرطانی و همراهان و یاریگران آن ها ضمن همدردی با ملت مظلوم فلسطین،یمن، عراق و سوریه بر آزادی قدس شریف و همه اراضی اشغالی،احقاق حقوق تضییع شده انان تاکید می کند.

دانشگاهیان دانشگاه یاسوج ضمن گرامیداشت این یادگار امام (ره) و در تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی،همه آزادی خواهان جهان از اقشار مختلف دانشجویان،ف،دانش آموزان،بسیجیان، اصناف و بازاریان، روحانیون ، ورزشکاران، نظامیان و همه اقشار به ویژه فرهنگیان و دانشگاهیان را به حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.