www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/06/22

کد خبر: ۵۱۷۲۹۷

ساعت : 09:02

k-b.ir/517297

راه و شهر سازی، قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان استان شد

​تیم فوتسال راه و شهر سازی، قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان استان شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات فوتسال کارکنان استان با دومین قهرمانی تیم راه و شهرسازی استان در سی سخت به پایان رسید .

در این دوره از مسابقات که با حضور ده تیم از شهرستان های مختلف استان بمدت سه روز به میزبانی شهر سی سخت برگزار شد ،تیم ها در دو گروه پنج تیمی با هم رقابت کردند که از گروه یک تیم های راه و شهر سازی وفور یت های پزشکی استان و از گروه دوم تیم های آموزش و پرورش بهمئی و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شدند.

در مرحله نیمه نهایی مسابقات تیم های راه و شهر سازی استان و فوریت پزشکی استان با برتری مقابل تیم های آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و آموزش و پرورش بهمئی راهی دیدار پایانی شدند .

در روز پایانی در دیدار رده بندی تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با پیروزی مقابل آموزش و پرورش شهرستان بهمئی به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

در دیدار پایانی و فینال این مسابقات که با حضور رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا ،رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان دنا ،رئیس فوریت پزشکی استان و جمعی از مسئولین و تماشاگران در سالن 1200 نفری شهر سی سخت برگزار شد ،تیم راه و شهر سازی موفق شد با برتری دو بر یک مقابل تیم فوریت پزشکی استان برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی این دوره ازمسابقات را ازآن خود کند.

در مراسم پایانی مسابقات به تیم های اول تا سوم این مسابقات لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد .

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم آموزش و پرورش بهمئی اهدا شد .

دو تیم فوتسال کارکنان شهرستان کهگیلویه در این دوره ازمسابقات غایب بودند.

این مسابقات زیر نظر کمیته فوتسال کارکنان هیئت ورزشهای همگانی استان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزشهای همگانی شهرستان دنا و کمیته داوران فوتبال استان برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.