www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/11/27

کد خبر: ۵۳۲۹۶۵

ساعت : 09:35

k-b.ir/532965

اهانت منفعت طلبان به اصلاح طلبان…

مجمع اصلاحات با معیارها وشاخصه های معقول ومنطقی و در راستای احیای اصلاحات با اقدامی دموکراتیک محمد بهرامی را به عنوان گزینه نهایی انتخاب وحمایت قاطعانه خود را از وی اعلام کردند. که این جای بسی خوشحالی دارد و همچنین نقطه عطفی است بر اتحاد اصلاح طلبان منطقه که حماسه ای تاریخی از جنس دوم خرداد بیافرینند، که این تصمیم بزرگ تاریخی مورد حمایت اکثریت مطلق جامعه اصلاحات بوده است.
اما به راستی دلیل اینهمه اهانت وبی احترامی به بزرگان این جریان چیست؟ به راستی مگر فراموش کرده ایم زمانی که سید رضا توفیقی، سیدرضا عسکری، سیدعسکر عرفانی زاده، قاسم یزدانی، شریفی ،راد، پادیاب ،سجادی ،رحیمی فر و… پرچم اصلاحات را برافراشتند روزی که هیچکس حاضر نبود از اصلاحات سخنی بگوید.
امروز متوجه شدیم که رییس ستاد زارعی گستاخی بزرگی کردند ، به مجمع اصلاح طلبان تاخته و آنها را گستاخ قلمداد کردند.
به راستی شما چه کسی هستید که اینگونه افسار سخن می رانید؟
شما اگر اصلاح طلب بوده اید و حامی سید باقر موسوی ، قبل از تصمیم مجمع اصلاح طلبان ریاست ستاد یک اصول گرا (زارع) را نمی پذیرفتید و با مجمع اصلاح طلبان خود را هماهنگ و همسو می کردید.
شما اگر اصلاح طلب بوده اید از فردی که توافقنامه با شرط کناره گیری برای سید باقردر صورت تایید را امضا نکردحمایت نمی کردید.
جناب آقای تاج امیری به راستی شما چه اندیشه اصلاح طلبی را در جناب آقای زارعی دیده اید؟ جناب زارع از کدام شخصیت اصلاح طلب کشوری حمایت کردند؟
جناب آقای تاج امیری آیا شما ولایتی، احمدی نژاد، قالیباف و… را اصلاح طلب می دانید؟
جناب آقای تاج امیری آیا آقای زارع که حاضر نبودند خودرا اصلاحطلب بدانند و به صراحت اعلام کردند مستقل هستند و اصلاح طلب نیستند میتواند مورد حمایت اصلاحات باشد؟.
نماینده متزلزل شما کدام معیار اصلاح طلبی را دارد که اصلا جز گزینه های مجمع اصلاحات باشد ؟
جناب تاج امیری وقت آن رسیده که به خود بیایید واردوگاه اصولگرایان را ترک کنید!
اصلاح طلبان شما و امثال شما را اصلاح طلب نمیدانند بلکه رضا توفیقی ها، عسکری ها، یزدانی ها عرفانی زاده ها… که زجر کشیده هستند اصلاح طلبند نه شما منفعت طلبان که ازهول حلیم به ته دیگ افتاده اید.
درود بر اندیشه ناب جریان اصلاحات

دسته بندی: آخرین اخبار / مقالات

6 پاسخ به “اهانت منفعت طلبان به اصلاح طلبان…”

 1. شهر وند گفت:

  دوست عزیز
  اصلاحات با هزینه هایی که از اوایل به قدرت رسیدن انحصار طلبان یعنی اوایل انقلاب ، بسیاری از مردم و خانواده ها و بخصوص جوانان ، با دست رد به سینه تند روها پرداختند . آن کسانی که از اوایل از بسیاری حقوق اجتماعی مانند تحصیل و اشتغال محروم شدند و یا زندان و ….. تحمل کردند .
  این اشخاصی که جنابعالی نامبردید اکثرا آن موقع هنوز شیر خوار بودند و یا کودکانی بازیگوش و ….
  آن هزینه هایی که جنابعالی و امثال شما از آن ها خبر ندارید چون آن ها برای همیشه از حقوق اجتماعی محروم شدند تا این مدعیان اصلاحات میوه آن را بچینند …

 2. دانشجووووووو گفت:

  اصلاحات ارث پدری نیست
  یک جریان هست و برای همه
  امد متاسفانه عده ای نادان
  فقط دنبال هزینه کردن افراد هستن و بس
  انشالله امیدوارم یک روز ب راه راست هدایت بشین
  ۱۲ سال فلاکت……

 3. ناشناس گفت:

  اینایی که تو نام بردی یه عده افراطی هستن که کسی نه اونا را قبول داره ونه شمارا واصلاح طلبان واقعی بعد از سید باقر کسی را به عنوان اصلاح طلب نمیشناسیم

 4. فرزاد گفت:

  انشالله صبح امید به همین زودی خواهد دمید و سید باقر وارد عرصه خواهد شد ،،دیگه نیازی به تخریب یکدیگر نیست ،،دیگه نیاز نیست هیچکس دندون برا ارای اصلاح طلبان تیز کند

 5. بهشتی روی گفت:

  به ظاهر اصلاح طلبانی که به رای مجمع اصلاحات تمکین نکرده اند، آنانی هستند که فاقد خط مشی سیاسی روشن بوده و با توجه به شرایط در جهت کسب منافع بهتر یا بیشتر رنگ عوض می کنند…

 6. ناشناس گفت:

  راه رفته رو نباید برگشت واب رفته به جوی برنمی گرده .جریان اصلاحات یک اشتباه رو دوبار تکرار نمی کند .درود بر محمد بهرامی تنهاکاندیدای اصلح قانونی وبه حق اصلاح طلبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.