www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1394/12/20

کد خبر: ۵۳۷۰۶۸

ساعت : 16:23

k-b.ir/537068

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: مرکز پزشکی هسته ای کهگیلویه و بویراحمداحداث می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مرکز پزشکی هسته ای استان در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع احداث می شود.

به گزارش سایت استان، رضا چمن در حاشیه آغاز عملیات اجرایی این طرح در جمع خبرنگارن افزود: این مرکز با همکاری مجمع خیرین بانک پارسیان کشور و با پیش بینی اعتبار ۵۴ میلیارد ریال احداث می شود.

وی با بیان اینکه مدت زمان پیش بینی شده برای احداث این مرکز شش ماه است، اظهار داشت: امیدواریم که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این مرکز در نیمه دوم سال آینده آماده بهره برداری باشد.

چمن اظهار داشت:  احداث این مرکز پزشکی هسته ای در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج یکی از نیازهای اساسی بخش درمان برای تشخیص بسیاری از بیماریها همچون سرطانها است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: افزایش این مراکز مهم تشخیصی و درمانی در استان تحول اساسی را در بخش درمان ایجاد می کند و باعث بهبود شاخصهای عمومی سلامت در جامعه می شود.

چمن با اشاره به مزیتهای فراوان طرح تحول سلامت برای مردم استان گفت: این طرح هزینه درمان برای بخش عظیمی از مردم جامعه را کاهش داده و کیفیت خدمات نیز در این راستا افزایش یافته است.

وی افزود: در گذشته علاوه بر رنج بیماری مردم برای تامین هزینه ها نیز دچار مشکل بودند و این هزینه برای اقشار ضعیف جامعه بسیار بالا بود اما با اجرای طرح تحول سلامت اقشار ضعیف جامعه نیز می توانند از امکانات بخش درمان بدون دغدغه مالی استفاده کنند.

چمن اظهار داشت: در گذشته هزینه درمان در این بخش برای مردم ۴۰ درصد از هزینه ها بود اما اکنون این هزینه به شش درصد کاهش یافته است.

دسته بندی: آخرین اخبار

2 پاسخ به “رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: مرکز پزشکی هسته ای کهگیلویه و بویراحمداحداث می شود”

  1. پزشک خانواده گفت:

    مرکز استان لازم بود که حداقل یک مرکز پزشکی هسته ای داشته باشه. خداقوت

  2. عضو هیات علمی دانشگاه گفت:

    درود خدا بر دکتر چمن که در شرایط سخت با اقتدار علوم پزشکی را مدیریت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.