www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/01/29

کد خبر: ۵۴۰۹۱۱

ساعت : 08:30

k-b.ir/540911

اعزام دختران فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمد به تورنمنت ایتالیا

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دختران فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمدی به تورنمنت ایتالیا اعزام می‌شوند.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، سید پرویز موسوی در نشست با کمیته بانوان هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در هیئت فوتبال استان رایزنی‌ها را با مسئولان برای کمک به ایجاد زیرساخت‌های ورزشی بانوان در رشته‌های فوتبال و فوتسال به صورت مستمر ادامه می‌دهیم، اظهار کرد: معتقدیم که در صورت حمایت از دختران و بانوان هم استانی آینده خوبی در رشته‌های ورزشی فوتبال و فوتسال در انتظار استان است.

وی موفقیت‌های بانوان را در رشته فوتبال در استان بیش از آقایان دانست و گفت: در همه ماه‌های سال و به صورت پیوسته بازیکنانی از استان ما به تیم‌های ملی فوتبال بانوان در رده‌های مختلف دعوت می شوند که نشان از لیاقت آن‌ها دارد.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از مشکلاتی که اکنون در رشته فوتبال رده بانوان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم عدم وجود حتی یک سانتی‌متر فضای اختصاصی فوتبال و فوتسال مخصوص بانوان در استان است.

این مسئول گفت: مسئولان استانی باید برای توسعه ورزش در استان و ایجاد زیرساخت‌های لازم تلاش کنند تا بتوانیم همراه با سایر استان‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی گام برداریم.

موسوی در ادامه با تبریک موفقیت‌های اخیر دختران فوتبالیست هم استانی به دلیل حضور در اردوی تیم‌های ملی فوتبال گفت: در آخرین موفقیت دو نفر از دختران هم استانی به اردوی تیم ملی بانوان رده سنی زیر ۱۶ سال دعوت شده‌اند.

وی گفت: بازیکنان هم استانی زهرا علیزاده و فهیمه ارزانی باید خود را به مربیان تیم ملی در تهران برای حضور در اردوی تیم ملی که از تاریخ ۳۰ فروردین تا ۵ اردیبهشت برگزار می‌شود، معرفی کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این بازیکنان پس از پشت سر گذاشتن اردوی تیم ملی از تاریخ ۵ تا ۱۱ اردیبشهت در تورنمنت بین‌المللی ایتالیا شرکت خواهند کرد.

وی حضور بازیکنان هم استانی در مسابقات بین‌المللی را توفیقی بزرگ برای ورزش استان به خصوص رشته فوتبال دانست و گفت: چنین مراوداتی موجب پیشرفت فوتبال استان خواهد شد.

موسوی این موفقیت‌ها را در حالی دانست که از نظر زیرساخت‌های ورزش فوتبال بانوان در استان کمبودهای محسوسی مشاهده می‌شود.

دسته بندی: آخرین اخبار / پیشنهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.