www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/05/03

کد خبر: ۵۴۸۰۹۵

ساعت : 20:26

k-b.ir/548095

پیست اسکی دنا و هتل ورزشی یاسوج به بخش خصوصی واگذار می‌شود

جهانبخش ایزدپور گفت: پیست اسکی دنا و هتل ورزشی یاسوج به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

hotel-&-skey

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه توجیه فنی و اقتصادی برای واگذاری پیست اسکی دنا و هتل ورزش یاسوج در مرحله نخست انجام شد، اظهار داشت: با وجود اعتبارات کنونی نمی‌توانیم این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه پیست اسکی دنا هتل ورزش شهر یاسوج قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی 55 درصدی دارد و 1٫5 میلیارد تومان تاکنون برای تکمیل آن هزینه شده است، عنوان کرد: 2 میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اعتبار نیاز است.

ایزدپور با اشاره به اینکه پیست اسکی دنا 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای آن هزینه شده است، تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه تأکید استاندار بر روی سرمایه‌گذار بومی بوده است، عنوان کرد: مطالعه طرح هتل ورزشی یاسوج انجام شد و اکنون این طرح دو نفر متقاضی سرمایه‌گذاری دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی نیز در این نشست با بیان اینکه این شرکت در حال حاضر دو طرح برای واگذاری به بخش خصوصی دارد، اظهار داشت: مجتمع آب‌رسانی به روستاهای شهرستان بهمئی و روستاهای دهدشت غربی این دو طرح هستند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مجتمع آب‌رسانی بهمئی برای 125 روستا پیش بینی شده است، عنوان کرد: مطالعه این طرح انجام و برای بررسی به وزارت نیرو ارسال شد.

وی افزود: این طرح به روش ” Bot ” انجام و بعد از بهره‌برداری پس از 15 سال از سوی سرمایه‌گذار به دستگاه اجرایی واگذار می‌شود.

یک پاسخ به “پیست اسکی دنا و هتل ورزشی یاسوج به بخش خصوصی واگذار می‌شود”

  1. م گفت:

    جناب ایزد پور برای راه اندازی پیست یاسوج فقط همت لازم است که متاسفانه یافت نمی شود.لازم است که بدانید مدیریت کردن فقط پشت میز نشستن و گفتار درمانی نیست بلکه با مطالعه، برنامه ریزی توام با جسارت و ریسک پذیری است که میتوان استعدادهای بالقوه را به فعل رساند و کاری کرد کارستان. بنده خود سالیان درازی در این دیار مدیریت کرده و تحقیقا میدانم پاشنه آشیل شما کجاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.