www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/10/12

کد خبر: ۵۵۹۳۹۹

ساعت : 19:34

k-b.ir/559399

بحران مدیریت در عرصه کشاورزی و دامداری

 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت های کشاورزی و دامی در مناطق مختلف کشور گفت: در عرصه کشاورزی و دامی با بحران مدیریت روبه رو هستیم.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد ،آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ظهر امروز در نشست با مدیر عامل هلدینگ کشاورزی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: باید کارهای کشاوررزی از جمله کاشت، داشت و برداشت‌ها براساس کار‌شناسی و برنامه ریزی اصولی و دقیق باشد و کارهایی انجام شود که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد تا در آینده از نظر بازرگانی و اقتصادی دچار مشکل نشود.

وی در خصوص سرمایه گذاری در حوزه شیلات نیز بیان کرد: باید نقاط ضعف و قوت در این زمینه بررسی شده و توجه ویژه شود تا سرمایه گذاری‌ها از نظر اقتصاد مقاومتی دارای توجیه باشند و طوری نباشد که بخواهیم به پشتوانه بیمه‌ها کار انجام دهیم.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری افزود: سرمایه گذاری درعرصه گیاهان دارویی در مناطق کوهستانی خوب است و می‌تواند جوابگو باشد و اگر هلدینگ کشاورزی در عرصه فروش محصولات کشاورزی همکاری کند بسیار سودآور است.

ملک حسینی بر مطالعه و نظارت دقیق بر اجرای طرح‌ها، مدیریت مستقیم، همکاری و مشارکت در این خصوص توسط هلدینگ کشاورزی تأکید کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)کهگیلویه و بویراحمد نیز در نشست گفت: اجرای طرح‌های اقتصادی به بهره‌وری بهتر از منابع آب و خاک، اشتغال و تولید پایدار به‌ویژه برای مددجویان منجر می‌شود.

فرید محبی افزود: در سفر ریاست جمهوری به استان ساخت یک هزار مسکن شهری، 5 هزار و 450 مسکن روستایی، اختصاص 100 میلیارد تومان به اشتغال مددجویان و تولید هشت مجتمع تولیدی اقتصادی در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: امید است که بتوانیم با همکاری و تعامل از این فرصت‌ها در زمینه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت بهترین استفاده را ببریم.

یک پاسخ به “بحران مدیریت در عرصه کشاورزی و دامداری”

  1. خرامان گفت:

    آقای ملک حسینی در کدام عرصه ما بحران نداریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.