www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/10/14

کد خبر: ۵۵۹۴۸۹

ساعت : 18:48

k-b.ir/559489

تجلیل از معلمی که بیماری هم کلاس درسش را تعطیل نکرد


مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با خانواده یکی از معلمان برتر جلوه های ایثار معلمی در یاسوج از وی تقدیر کرد.

در این دیدار مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت:معلمی فرصت تجلی عشق،تعهد وبرترین جلوه یعنی آموختن به همنوع ودر نتیجه ساختن انسان است.

 به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد؛ هادی زارع پور گفت:همکار متعهد و وظیفه شناس ما در حوزه آموزش ابتدایی آقای بهزاد خردمندرو با احساس مسئولیت وظیفه معلمی خود را با وجود بیماری به نحو مطلوب انجام داد.

وی گفت:این معلم وظیفه شناس حدود 4ماه قبل از عمل جراحی وحدود یک ماه بعد از آن با وجود دیسک کمر وعدم توانایی سرپا ایستادن با استفاده از یک تخت تدریس در پایه سوم ابتدایی مدرسه 17شهریور یاسوج را ادامه داد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت:علاقه شدید و وابستگی جالب دانش آموزان به این معلم وعلاقه اش به انجام وظیفه الگویی از جلوه های زیبا معلمی است.

وی گفت:به پاس حق شناسی-قدرشناسی وجلوه ایثار این معلم از وی تقدیر شد.

بهزاد خردمندرو معلمی که با وجود بیماری در ناحیه کمر در کلاس درس حضور یافت نیز گفت:عشق وعلاقه به حرفه معلمی نشاط و وابستگی دانش آموزان وحس مسئولیتم باعث شد در سخت ترین شرایط در کلاس درس بمانم.

وی گفت:توجه ویژه مسئولان آموزش وپرورش وسرکشی از اینجانب بزرگترین قدرشناسی برای من وخانواده ام می باشد.

در این دیدار مسئولان بیمه معلم کهگیلویه وبویراحمد به پاس احساس مسئولیت این معلم وظیفه شناس از وی تقدیر کردند.

پایدار مسئول بیمه معلم کهگیلویه وبویراحمد هم گفت:اقدام ارزشمند آقای خردمند در تدریس دانش آموزان بر روی تخت در کلاس بیانگر حس وظیفه شناسی وعشق به معلمی والگویی برای جامعه ایثارگر معلمان است.

در این دیدار سیدبهاءالدین ملک حسینی معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان ،موسوی معاون تربیت بدنی وسلامت ،سیدعلی اکبر هاشمی اصل مدیرآموزش وپرورش بویراحمد وتعدادی از رؤسای ادارات وکارشناسان آموزش وپرورش استان وشهرستان بویراحمد وبرخی فرهنگیان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.