www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/10/16

کد خبر: ۵۵۹۵۵۳

ساعت : 12:37

k-b.ir/559553

دستگیری یکی از عوامل قتل طایفه ای در لیکک

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی گفت که یکی از عوامل قتل درگیری مسلحانه روز 10 آبان سال جاری در شهر لیکک در استان کهگیلویه و بویراحمد با تلاش مأموران انتظامی این شهرستان دستگیر شد.

 سرگرد محمود عدالت پرور اظهار داشت: در این درگیری مسلحانه بین 2 طایفه «محمدی و محمد موسایی» سه فرد مسلح یکی از این طایفه‌ها در حالی که با روبان، سر خود را پوشانده بودند با سلاح گرم کلاشینکف و کلت کمری چهار نفر از طایفه دیگر را به گلوله بستند.

در این درگیری مسلحانه در شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی یک نفر کشته و 2 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
روز بیست و سوم شهریور سال گذشته نیز در اثر درگیری که بین این 2 طایفه در روستای پتک شهرستان باغملک در استان خوزستان رخ داد، 10 نفر کشته شدند.
وی تصریح کرد که پس از وقوع این حادثه مأموران انتظامی شهرستان، خودروی مهاجمان را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی و پلیس استان خوزستان تعقیب آنها ادامه یافت که در حین تعقیب و گریز خودروی ضاربان تصادف کرد و راننده آنها کشته و 2 فرد دیگر نیز متواری شدند.
عدالت پرور افزود که با تحقیقات گسترده پلیس شهرستان بهمئی برای شناسایی و دستگیری 2 مهاجم فراری، یکی از آنها در شهرستان «هفت کل» استان خوزستان شناسایی شد.
وی یادآوری کرد که پس از هماهنگی با مراجع قضایی توسط 2 تیم مجرب از مأموران شهرستان بهمئی و با همکاری مأموران انتظامی هفت کل خوزستان متهم دستگیر و به شهر لیکک منتقل شد.
عدالت پرور گفت که متهم پس از بازجویی‌های اولیه توسط پلیس آگاهی شهرستان به مراجع قضایی تحویل و روانه زندان شد.
شهرستان بهمئی به مرکزیت شهر لیکک با جمعیتی حدود 50 هزار نفر در 300 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.