www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/10/19

کد خبر: ۵۵۹۶۱۹

ساعت : 11:58

k-b.ir/559619

مهاجرت به مرکز استان در شاخص های بودجه ریزی دیده نمی شود

فرماندار بویراحمد گفت: سوق دادن جامعه به سوی توسعه ی پایدار تعلیم و تربیت از اهداف متعالی آموزش و پرورش است وضرورت دارد نقش شورا آموزش و پرورش در این زمینه مورد مطالعه قرار گیرد .

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمد کاظم نظری  درجلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان ،مسائل و مشکلات آموزش وپرورش در شهرستان بویراحمد بنا به دلایل رشد جمعیتی بصورت سالانه رو به افزایش است واین رشد جمعیت که به دلیل مهاجرت به مرکز استان است ، متا سفانه در شاخصهای  بودجه ریزی دیده نمی شود.

وی افزود: یکی از وظایف برنامه ریزان این است که اگر با چنین معضل ومشکلی در سطح یک شهرستان مواجه شدند به تناسب جمعیت_چه دانش آموزی وچه غیر دانش آموزی_ تدابیر لازم اندیشیده شود.

نظری از همه اعضای شورا خواست با شرکت در جلسات ماهانه این شورا  اهتمام ورزند تا با تصویب واجرای مصوبات وهمکاریهایی که در این زمینه با مشارکت دستگاه ها ،نهاد ها و نخبگان جامعه به عمل می آید،موجبات رشد و بالندگی شهرستان فراهم شود.

نظری با بیان اینکه منابع مالی اگر وارد حوزه آموزش و پرورش شود ، هزینه نیست؛بلکه سرمایه گذاری برای آینده است گفت: در عمل دستگاه ها ونهاد ها تا کنون نسبت به این مسئله کوتاهی کرده اند.

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد با اشاره به بازدید های خود از مدارس در سطح شهرستان، از اعضای این شورا دعوت کرد با مشارکت در این بازدید ها از نزدیک مسائل ومشکلات مدارس را لمس کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.