www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1395/10/20

کد خبر: ۵۵۹۶۶۵

ساعت : 16:50

k-b.ir/559665

گروهی با پاره کردن بنرها احساسات مردم را جریحه دار می کنند

تصاویر پاره کردن بنرتسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی  در یکی از میادین اصلی شهر یاسوج باعث جریحه دار شدن احساسات مردم استان کهگیلویه وبویراحمد شده است.

صبح امروز و پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حالی که همه مردم ایران عزادار این انسان وارسته و یار امام و رهبری هستند، گروهی با پاره کردن بنرهای تسلیت در سطح شهر یاسوج علاوه بر انجام حرکتی توهین آمیز احساسات مردم جریحه دار کرده اند.

انتشار گسترده این تصاویر در فضای مجازی و رسانه ها باعث به نمایش گذاشتن چهره زشتی از مردم و فرهنگ این استان شده است.

این افراد در زمان سفر رئیس جمهور نیز دست به چنین اقداماتی  زدند و با پاره کردن تصاویر رئیس جمهور قصد داشتند این استان را در انظار عمومی نا امن جلوه دهند که متاسفانه در آن مقطع نیز با این افراد برخوردی نشد و اینک وقیحانه اقدام با پاره کردن تصاویرعالم و سیاستمداری می کنند که در قلب همه مردم این استان جایگاه ویژه ای دارد.

این اقدام علاوه بر توهین به  آیت االله هاشمی رفسنجانی ، مایه شرمساری برای این استان است  چرا که  گروهی خودسرانه و آزادانه قصد بازی با آبروی استان را دارند.

افکار عمومی انتظار دارد مسئولان هر چه سریعتر با استفاده از دوربین های موجود در سطح شهر ،مسببین این عمل وقیحانه و غیر اخلاقی را شناسایی،معرفی و با آن ها برخورد کنند تا شاهد چنین صحنه های زشتی در استان نباشیم.

چنین اقداماتی  برای نا امن جلوه دادن استان،توهین به سرمایه های نظام و اقدامات تفرقه افکنانه و برهم زننده وحدت است و جامعه خواهان برخورد جدی و سریع با چنین حرکات دور از فرهنگی است./ابتکار جنوب

4 پاسخ به “گروهی با پاره کردن بنرها احساسات مردم را جریحه دار می کنند”

 1. مارشال گفت:

  خدا وکیلی استانی که این همه دم از اگاهی وفرهنگ غنی خود می زند باید این چنین مایه شرمساری بین دیگر استانها وقومیت ها گردد ابروی قوم لر را نبرید وبرچسب بی فرهنگی برای این قوم با افتخار وشجاع نتراشید انصافا در صورت شناسایی برخورد جدی گردد واز افراد پشت پرده این بی ادبی ها نگذرید

 2. ابوذر گفت:

  باعث شرمندگی ابدی است که در جمهوری اسلامی ایران فقط در یاسوج است که عده ای جاهل بنر زنده یاد آیه الله رفسنجانی را پاره کرده اند. شخصا شاهد بودم که در سفر آقای رفسنجانی به یاسوج ، قرار بود مجتمع عالی یاسوج ( وابسته به دانشگاه شیراز) به دانشگاه مستقل تبدیل شود, و برخی افراد با نفوذ و شخص وزیر علوم وقت به بهانه فقدان امکانات لازم با تبدیل وضعیت به دانشگاه مخالفت می کردند. نهایتا تبدیل وضعیت با اصرار آیت الله ملک حسینی و دخالت و حضور آیت الله رفسنجانی در دانشگاه یاسوج انجام گرفت. از خداوند متعال برای حضرات آیت الله رفسنجانی و آیت الله ملک حسینی علو درجات را خواستاریم.

 3. دانشجو گفت:

  از کوزه همان برون تراود که در اوست!

 4. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

  انا لله و انا الیه الراجعون: مردم بزرگوار یاسوچ الان همه عزادار یار رهبر هستند .و یقیناً این کار ، کار انسان عاقل نیست و در مرام ما لرها این بوده که اگر مخالفین خانواده و طایفه ما هم که رحمت خدا رفت در عزایش شرکت می کنیم و از خوبیهایش می گوییم. حتما این افراد لر و یاسوچی نیست و قصد داشته که به ما لرها اهانت کنه. همه برای روح آقای هاشمی رفسنجانی فاتحه و صلوات بفرستیم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.