آل سعود

همسر یکی از شهدای حج در استان: حکام آل سعود بی کفایتی خود را در مدیریت مراسم حج نشان دادند

همسر شهید سید ابراهیم جباری فر، از جمله مهاجران الی الله مراسم حج گفت: حکام آل سعود، سال گذشته (1436 ه.ق) در فاجعه منا و حادثه های دلخراش پیش از آن، بی کفایتی خود را در مدیریت مراسم حج نشان دادند.

دفن درگذشتگان فاجعه منا در گلزارهای شهدا انجام می گیرد

اسکندر یارنسب، مدیرکل فرهنگی و تبلیغات معاونت فرهنگی بنیاد شهید کشور، در گفتگو با سایت استان، پیرامون اتفاقات منا تصریح کرد: این اتفاق ناگوار را به عموم ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم. در این فاجعه متاسفانه تعداد زیادی از هموطنان ما جانشان را از دست دادند. اگرچه از کاروان‌های استان ما کسی در بین حادثه‌دیدگان نبود، ولی یک هم‌استانی (مرحوم دکتر جباری فر) از طریق کاروان‌های استان اصفهان مشرف شده بودند و در این حادثه به لقا الله پیوستند.

دعوت عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به تظاهرات مردمی

پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه این هفته ( ۱۸ اردیبهشت ماه ) ، روز همبستگی ملت ایران با مردم مظلوم یمن بوده که مردم ولایتمدار و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد همگام با سراسر کشور پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه ، تظاهرات علیه نسل کشی و قتل عام عمومی مسلمانان بی دفاع و بی گناه یمن ، توسط ارتش سفاک و مزدور رژیم آل سعود ، برگزار و از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم یمن حمایت همه جانبه خواهدکرد .

پربازديد