آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی

اعتبارنامه آیت‌الله ملک‌حسینی به وی تقدیم شد/عکس

فرماندار بویراحمد و اعضای هیئت اجرایی شهرستان بویراحمد ضمن دیدار با آیت‌الله ملک‌حسینی اعتبار نامه نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد را به وی تقدیم کردند.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ضمن قدردانی از عملکرد هیئت‌ نظارت تصریح کرد: حق قانونی معترضین پیگیری اعتراض بود و جای هیچ گونه گلایه‌ای به هیئت نظارت نیست از این جهت که به قانون عمل کردند.

آیت‌الله ملک‌حسینی: «برنو» نماد غیرت است نه ابزاری برای درگیری

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تفنگ عشایر ابزاری برای نزاع و درگیری در میان خود نیست.

ششمین نشست هم‌اندیشی دانشجویان و نخبگان استان در دانشگاه یاسوج برگزار شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه یاسوج، معاونان و اساتید دانشگاه یاسوج و جمعی از دانشجویان و مسئولان، ششمین نشست هم‌اندیشی دانشجویان و نخبگان استان در سالن چمران دانشگاه یاسوج برگزار شد. به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، در این نشست […]

انتقاد آیت الله ملک حسینی از رفتار سخیف جوانان تا بی انصافی بازاری ها در خدمات به مسافران/ تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع نخبگان و سران طوایف و ایلات از برخی رسوم غلط و بدعت‌ها در این استان انتقاد کرد و از جمع حاضر خواست تا برای فرهنگ‌سازی در راستای رفع این مشکلات اقدام کنند.

شهرداری یاسوج شرکت سهامی چه کسانی است؟

سایت استان: در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار یاسوج با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، آیت اله ملک حسینی نکته ظریفی را به منتخبان مردم در شورای شهر و همچنین شهردار یاسوج گوشزد کرد. آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در دیدار شهردار و اعضای شورای یاسوج اظهار کرد: کار شوراها و شهرداری‌ها چون […]

پربازديد