احزاب

لزوم جلوگیری از حضور عناصر فتنه در دانشگاه‌های استان/اصولگرا و اصلاح‌طلب یکدیگر را نکوبند

در نشست هم‌اندیشی احزاب و تشکل‌های سیاسی کهگیلویه و بویراحمد حضور برخی عناصر فتنه در دانشگاه‌های این استان مورد انتقاد قرار گرفت.

خانه احزاب استان راه اندازی می شود

فتاح محمدی در نشست هم اندیشی با احزاب و تشکل های سیاسی استان گفت: بی طرفی در انتخابات به عنوان یک مبنای اصلی در درستور کار دولت قرار دارد و ما قطعا بی طرفی مجریان را در انتخابات ثابت خواهیم کرد.

اولین واکنش زارعی به برکناری فرماندار بویراحمد

کسانی که از کار برکنار شدند یا تلفن همراه‌شان خاموش است و یا از دلیل برکناری خود به طور کامل بی‌خبرند. وزارت کشور در روزهای تعطیل آخر هفته موجی از تغییرات را در سه نقطه از کشور پشت سر گذاشت، تغییراتی سریع بدون اینکه دلیل آنها مشخص باشد.

انسان و حکومت از دیدگاه جان لاک و توماس هابز

از آنجایی که انسان ذاتاً مدنی بالطبع است، موجود فرهنگی هم هست. آدمی در یک سنت نظری وفرهنگی رشد می‌یابد. انسان بودن، انسان به فرهنگ وتاریخش برمی گردد. آدمی در درون یک تاریخ وسنت نظری فکری وفرهنگی رشد می‌یابد، تکامل پیدا می‌کند، در غیر این صورت صرفا رشد بیولوژیکی وجسمی پیدا می‌کند. به تعبیر مارتین هایدگر‌‌ همان گونه که آدمی به مسکن نیاز دارد به ماوای فرهنگی هم نیاز دارد.

جای خالی برنامه حزبی در مناظره ها

سایت استان: * دارا کریمی نژاد با نگاهی گذرا به در هم آشفتگی فضای فکری و سیاسی در سطح جامعه و بخصوص در مناظره های برگزار شده جای خالی برنامه های حزب محور آشکارشده است. حزب در لغت به معنای گروه و دسته می باشد اما در اصل به جماعت و گروهی اطلاق می شوند […]

پربازديد