اسفالت

پرونده خرید کارخانه سنگ‌شکن و اسفالت بسته شد/ رد مصوبه شهرداری یاسوج توسط کمیته تطبیق

سرانجام و پس از کش‌وقوس‌های طولانی و همچنین اظهارنظر موافقان و مخالفان خرید کارخانه سنگ‌شکن شهرداری یاسوج کمیته تطبیق رأی بر ابطال این معامله داد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فصلی نو، خرید کارخانه سنگ‌شکن و آسفالت توسط شهرداری یاسوج که دو هفته پیش با رأی برخی از اعضای شورای […]

رای شورای شهر یاسوج به خرید کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن دلی بجک

نشست شورای شهر امروز در غیاب دو عضو شورا برگزار شد که حاشیه‌های فراوانی داشت و درنهایت با خرید کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن دلی بجک با قیمت ۳۷ میلیارد ریالی توسط شهرداری موافقت شد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، جلسه شورای شهر امروز با دستور به رأی گذاشتن خرید […]

۱۵ هزار تن قیر برای آسفالت روستاهای کهگیلویه اختصاص یافته است

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده گفت: از وزیر محترم نفت سهمیه ۱۵ هزار تن قیر برای چهار شهرستان حوزه انتخابیه‌ام گرفتم که هفته آینده حواله آن‌ها از راه و شهرسازی دریافت و به بنیاد مسکن تحویل می‌دهم.

کهگیلویه و بویراحمد رتبه آخر آسفالت راه روستایی در کشور

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاخص آسفالت راه روستایی در این استان حدود 41 درصد است و از این لحاظ رتبه آخر کشور هستیم.

آغاز عملیات اجرایی آسفالت محور طسوج چرام

نماینده کهگیلویه بزرگ از آغاز عملیات اجرایی آسفالت 14 کیلومتر محور ارتباطی طسوج شهرستان چرام خبر داد.

سهم کوچه‌های دهدشت از آسفالت و خدمات شهری/ چند تلنگر به شهرداری دهدشت

سال‌هاست بر سیمای شهر دهدشت غبار محرومیت و فراموشی و بی‌توجهی نشسته است و در گذر زمان‌بر چهره تکیده شهر من تغییر مطلوب و محسوسی رخ نداده است و فقط خیابان اصلی شهر است که در جریان تغییرات پی‌درپی شهردار رنگ عوض می‌کند و برای توجه و برای دیدن ،دستی به سر و رویش کشیده می‌شود.

پربازديد