اشتغالزایی

اولویت‌های اشتغال‌زایی کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح تکاپو تعیین شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 8 اولویت اشتغال‌زایی کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح تکاپو تعیین می‌شود.

صندوق کارآفرینی امید ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در کهگیلویه ‌و بویراحمد پرداخت کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۶ متقاضی طرح‌های اشتغالزایی در این استان از محل صندوق کارآفرینی پرداخت شد.

اجرای 1266 طرح با 8.9 هزار میلیارد ریال و 5 هزار و 714 نفر اشتغال

استان کمتر توسعه‌یافته کهگیلویه و بویراحمد که با انبوهی از پروژه‌های نیمه‌تمام دولت دهم مواجه بود طی سه سال عملکرد دولت تدبیر و امید به افتتاح 1266 طرح عمرانی و اقتصادی با هشت هزار و 960 میلیارد ریال اعتبار و ایجاد پنج هزار و 714 فرصت شغلی روند توسعه استان را شتاب بخشید.

اشتغال مستقیم 384 نفر در مجتمع دناصنعتی یاسوج/از نظر تولید لوله‌های کامپوزیت در ایران اول و در خاورمیانه سوم هستیم

مدیرعامل مجتمع بین‌المللی دناصنعت یاسوج از اشتغال پایدار برای 384 نفر در این مجتمع خبر داد و اظهار داشت: در فاز دوم مجتمع قصد داریم به همین میزان فرصت شغلی برای جوانان هم استانی‌مان فراهم کنیم.

سه هزار نفر پشت نوبت دریافت وام از کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و 69 نفر اعم از مددجو و سایر متقاضیان نیازمند در این استان با تشکیل پرونده آماده دریافت وام اشتغالزایی در بخش‌های مختلف هستند.

دریافت مجوز اجرای 3 طرح جانبی پتروشیمی گچساران با 1500 نفر اشتغال‌زایی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز اجرای سه طرح جانبی پتروشیمی گچساران با اشتغال‌زایی یک هزار و 500 نفر دریافت شده است.

کهگیلویه و بویراحمدی ها در انتظار شنیدن سوت قطار

پروژه خط آهن “یاسوج-اقلید”, که از زمان سفر آخر دولت نهم به استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار قرار گرفته, همچنان بلاتکلیف است و چشم امید مردم این خطه همچنان به سمت دولت روحانی دوخته شده تا شاید سوت قطار در دیارشان شنیده شود. دولت نهم در نخستین سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد