اعتبار

۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در جهت رونق تولید به استان تخصیص یافته است.

۶۷ میلیارد تومان اعتبار به کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۶۷ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی سال ۹۵ استان، تاکنون در قالب اسناد خزانه تخصیص یافته است، گفت: دستگاه‌های اجرایی اعتبارات تخصیص یافته را به پروژه‌های مهم خود اختصاص دهند.

400 میلیارد ریال برای طرح‌های هادی کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 400 میلیارد ریال اعتبار در 2 ساله گذشته برای اجرای طرح‌های هادی در این استان هزینه شده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه:

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه گفت: برای تکمیل و بهره برداری طرح آب رسانی به روستای کمر دوغ از توابع بخش چاروسای این شهرستان یک میلیارد ریال اعتبار موردنیاز است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و ویراحمد به نقل از ایرنا، ولی جفتا ابراز داشت: با بهره برداری از این طرح آب بهداشتی […]

اختصاص 14.5 میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 14.5 میلیارد ریال اعتبار سال جاری از محل اعتبارات عمرانی در شورای برنامه‌ریزی استان برای طرح‌های این اداره کل مصوب شده است.

فقر کهگیلویه و بویراحمد در زمینه مسکن روستایی/ احتمال برگشت اعتبار

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان یکی از استان های فقیر در زمینه مسکن روستایی است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، ابراهیم فرزانه در جلسه شورای بانک های استان افزود: از ۸۰ هزار واحدی که باید باید در استان مقاوم سازی می شد، تنها ۲۷هزار […]

جاده یاسوج-سمیرم ۱۲۰ نفر را به کام مرگ کشاند/ رفع ۳۰ نقطه حادثه‌خیز این محور نیازمند ۵۰ میلیارد ریال است

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی ۳۰ نقطه حادثه‌خیز در جاده «یاسوج-سمیرم» خبر داد و گفت: رفع این نقاط حادثه‌خیز نیازمند ۴۰ تا ۵۰ میلیارد ریال اعتبار است.

اصلاح شبکه آب شهری دوگنبدان به 70 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

رئیس آب و فاضلاب شهری دوگنبدان گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده آب شهری این شهرستان مورد نیاز است.

آسفالت جاده باغچه جلیل به سرفاریاب چرام در آینده‌ای نزدیک تکمیل می‌شود

آسفالت محور باغچه جلیل به سرفاریاب – چرام با زیرسازی 700 متر جاده خاکی این مسیر به‌زودی تکمیل خواهد شد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از خبرگزاری صداوسیما، معاون ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 43 میلیارد ریال اعتبار ملی در سالجاری به تکمیل […]

اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار به شرکت توزیع برق کهگیلویه وبویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: 600 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های مختلف در حوزه برق این استان امسال اختصاص یافت.

۸۰۰ هزار میلیارد تومان برای تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی مورد نیاز است/ سهام عدالت باید به قانون تبدیل شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه باید ۸ درصد رشد اقتصادی داشته باشیم، گفت: تحقق این مهم حدود ۸۰۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد.

کاهش مرگ و میر مادران از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی بمناسبت روز پزشک ،جشن با شکوهی با حضور پزشکان ،دندانپزشکان و دارو سازان مدیران علوم پزشکی دانشگاه یاسوج ،و تنی چند از مسئولین بلند پایه استانی ،قضایی و نظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در تالار ستاره شهر یاسوج برگزار شد . به گزارش سایت استان کهگیلویه […]

تأمین اعتبار فعال‌سازی 87 طرح صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تأمین اعتبار 87 طرح صنعتی راکد و نیمه فعال یکی از مهم‌ترین رهاوردهای سفر دوروزه دولتمردان یازدهم به این استان در هفته گذشته بود.

27 درصد اعتبارات سفر رئیس‌جمهوری به حوزه راه اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزون بر 27 درصد از اعتبارت سفر رئیس‌جمهوری به این استان در بخش دولتی به حوزه راه اختصاص یافته است.

اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبارات تملک ‌دارایی برای رونق تولید در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان برای نخستن بار 50 میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارایی در جهت رونق تولید به واحدهای تولیدی استان اختصاص یافت.

اختصاص سه میلیارد ریال به زیباسازی قدیمی‌ترین بلوار شهر یاسوج

شهردار یاسوج گفت: سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای زیباسازی و بهسازی قدیمی‌ترین بلوار این شهر پیش‌بینی‌شده است.

150 میلیارد ریال برای گسترش اورژانس نیاز است/ کمبود ای.سی.یو و پزشک متخصص علت اعزام بیماران به دیگر نقاط کشور

جلال پوران‌فرد گفت: گسترش و بهسازی بخش اورژانس در بیمارستان‌های این استان به اعتباری افزون بر 150 میلیارد ریال نیاز دارد.

پربازديد