اعتبارات

رشد 28 درصدی اعتبارات عمرانی کهکیلویه و بویراحمد

سخنگوی دولت گفت: اعتبارات عمرانی کهکیلویه و بویراحمد در سال جاری نسبت به سال گذشته از نرم بودجه فراتر رفته و 28 درصد رشد را نشان می‌دهد.

افزایش اعتبارات استان در دولت یازدهم/ اجرای یک‌هزار و 266 طرح عمرانی و اقتصادی

در دولت یازدهم یک هزار و 266 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار 8 هزار و 960 میلیارد ریال در استان اجرا شده که یک‌هزار و 240 طرح افتتاحی و 26 طرح کلنگ‌زنی شده است.

سهم کهگیلویه و بویراحمد از بودجه جاری کشور پایین است/ اصلاح اعتبارات هزینه‌ای استان در سال 96

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اینکه بودجه جاری استان پایین است، گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان در سال 96 اصلاح می‌شود و پس از پیگیری‌ها و رایزنی‌های لازم با مسئولان سازمان برنامه‌وبودجه کشور نیز قول‌های مساعد در این زمینه داده شده است.

اعتبارات استان بر اساس آمارهای قدیمی توزیع می‌شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در نشست شورای برنامه‌ریزی گفت: اعتبارات در استان بر پایه آمارهای گذشته توزیع می‌شود اما واقعیت چیزی دیگری است.

موقع نطق‌های نمایندگان، مجلس دنده خلاص است!/ آنچه مردم عاشقش هستند، در مجلس برایش تره خرد نمی‌کنند

رئیس مجلس موقع نطق‌ها، بلند می‌شود می‌رود و مجلس در هنگام نطق‌ها، به‌اصطلاح دنده‌خلاص است و این موقع‌ها وقت چای خوردن است.

جابجایی اعتبارات در کهگیلویه و بویراحمد برای کسب 100 رأی انتخاباتی

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعتبارات پروژه‌های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد برای 100 رأی انتخاباتی بی‌جهت جابجا می‌شود که ضربه بزرگی به توسعه می‌زند.

بازگشت فشار آب دهدشت

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری کهگیلویه گفت: 800 میلیون تومان از اعتبارات ماده 180 به تامین آب شرب شهرهای دهدشت، قلعه‌رئیسی،دیشموک و سوق اختصاص یافته است.

ابراز نگرانی سلطانی فر از وضعیت پروژه های گردشگری در استان

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور که پیش از ظهر امروز به پایتخت طبیعت ایران سفر کرده از پروژه های گردشگری و میراث فرهنگی در استان دیدن کرد. سلطانی فر از وضعیت این پروژه ها ابراز نگرانی کرد و گفت: ضعف مدیریت و نبود نظارت […]

سرمایه گذاری در استان به کمتر از 2 دهم درصد رسیده است

سایت استان: جلسه کمیته قضایی حمایت از سرمایه گذاری استان با حضور، مدیران قضایی، بانکی و اجرایی برگزار شد. به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان،در ابتدای این نشست دکتر جمادی با تبریک ماه مبارک رمضان، حمایت از سرمایه گذاری مشروع را هم وظیفه و هم تکلیف دانست […]

پربازديد