اعتراض

پیر فرتوت صنعت استان ناتوان از رفع مطالبات کارگران

کارخانه قند یاسوج، در سال‌های اخیر همواره در برزخ تعطیلی و راه‌اندازی مجدد بوده و شرایط سختی که بیش از همه کام کارگران قندی را تلخ کرده است. در سال‌های اخیر روزی نبوده که حقوق این قشر زحمت‌کش به تعویق نیفتد و یا با تحصن و اعتراض و اعتصاب در پی دریافت حقوق حقه خود نباشند.

تجمع کارگران خدمات شهری شهرداری یاسوج/ خوداری پیمانکار از پرداخت حقوق

صبح امروز شنبه، پانزده آبان ماه کارگران خدماتی شهرداری یاسوج جلوی شهرداری این شهر به علت پرداخت نشدن حقوق و بیمه خود تجمع کردند.

تجمع کارگران چم شیر مقابل فرمانداری گچساران (تصاویر)

جمعی از کارگران پروژه سد «چم شیر » گچساران صبح امروز در اعتراض به معوقات مزدی خود مقابل ساختمان فرمانداری گچساران تجمع کردند. به گزارش به سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، تعدادی از کارگران معترض به در این باره اظهار داشتند: حدود 400 نفر هستیم و به نمایندگی از سوی مجموع […]

طرح ساماندهی یک خیابان در گچساران: اعتراض کاسبکاران، اصرار مسئولان (تصاویر)

یکی از کسبه خیابان بلادیان گچساران گفت: با اجرای طرح ساماندهی خیابان بلادیان کسب‌وکار بازاریان این خیابان از رونق خواهد افتاد و ضرر بزرگی را متحمل می‌شوند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، حاج خدادوست حاجی‌زاده در تحصن امروز خیابان بلادیان در جمع بازاریان گفت: من نزدیک به 55 سال […]

تجمع کارگران شهرداری یاسوج مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد (تصاویر)

کارگران شهرداری یاسوج در مقابل درب استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند تا بلکه با متوسل شدن به مسئولان ارشد شاهد باز شدن گره‌ای از مشکلات خود باشند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، ماه گذشته بود که پیمانکار جدید شهرداری جمعی از کارگران خدماتی و باسابقه شهرداری را به […]

اشتباه محاسباتی حزب‌الله

برخورد گزینشی با احکام اسلام و عدم اولویت بندی مسائل و ناهنجاری‌های اجتماعی یکی از مباحثی است که گریبان برخی صاحب منبران و فعالین فرهنگی را گرفته است. نمونه ای از این برخورد گزینشی، تجمع انصار حزب الله در تهران بود که بعد از نماز جمعه در اعتراض به بازی ایران و کره جنوبی در […]

هشتمین تجمع بی‌نتیجه کارگران فولاد بویراحمد/ کسی پاسخگوی این وضعیت نیست

کارگران کارخانه فولاد بویراحمد برای دریافت مطالبات 365 روزه خود برای هشتمین بار در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

اعتراض شدید نماینده بوشهر به شرکت نفت و گاز گچساران

نماینده بوشهر از بی‌قانونی در شرکت نفت و گاز گچساران، به‌شدت معترض بوده و اعلام کرده، از طریق وزارت نفت موضوعات را پیگیری خواهد کرد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تابناک، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری صبح پنجشنبه در نشست با مسئولان شرکت نفت و گاز گچساران اظهار داشت: شنیده‌ایم که در […]

اعتراض دامداران یاسوجی مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ریختن شیر روی زمین

جمعی از دامداران یاسوجی نسبت به مشکلات صنفی خود در مقابل سازمان دامپزشکی شهرستان بویراحمد و استانداری کهگیلویه و بویراحمد امروز، شنبه، بیستم شهریورماه تجمعی اعتراض‌آمیز برگزار کردند.

عکس، یاسوج: اعتراض کودکان ورزشکار به تخریب استادیوم تختی

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد: عکسی از کودکان ورزشکار یاسوجی که در اعتراض به تخریب ورزشگاه تختی این شهر به خاطر ساخت پارکینگ عمومی در جلوی لودر شهرداری نشسته و مانع کار کردن آن شده‌اند.  

کارکنان نفت زنگنه را تهدید کردند

تعدادی از کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران در اعتراض به آنچه اجرای ناقص و تغییر “قانون اختیارات وزارت نفت” می‌دانند بیانیه‌ای صادر کرده و در آن ضمن اخطار به وزیر نفت، خواستار اجرای درست این قانون شدند.

تجمع پرستاران بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در جلوی استانداری

جمعی از پرستاران بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج پیش از ظهر امروز با تجمع مقابل استانداری نسبت به عدم پرداخت مطالبات ۵ ماهه خود اعتراض کردند.

ادامه تحصن کارگران صنعت ۵۱ ساله یاسوج/ کارگران: تا تعیین تکلیف نهایی تحصن ادامه دارد

کارگران کارخانه قند یاسوج از روز دوشنبه هفته گذشته تاکنون نسبت به مشکلات متعدد نماد صنعت کهگیلویه و بویراحمد تحصن کرده و می‌گویند تا تعیین تکلیف نهایی به این تحصن ادامه می‌دهیم.

تجمع جمعی از اهالی سپیدار بویراحمد مقابل استانداری/ وعده مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان برای رفع مشکل طی روزهای آینده

جمعی از مردم روستای سپیدار بویراحمد پیش از ظهر امروز در اعتراض به حذف تنها سرویس حمل‌ونقل عمومی در این روستا مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

مراجعه هر روزه مردم به فرمانداری کهگیلویه در اعتراض به شهرداری دهدشت

فرماندار کهگیلویه گفت: روزی نیست که مراجعه‌کننده‌ای در اعتراض به شهرداری به دفتر بنده نداشته باشیم و این نشان می‌دهد خدمات مطلوب صورت نمی‌گیرد.

هدایت دانش‌آموزان به انتخاب رشته اجباری/ منع رفتن به رشته تجربی در جهت توسعه متوازن شاخه‌ها و رشته‌ها

مصوبه شماره ۹۲۷ شورای عالی آموزش‌وپرورش مورخ ۲۴ اسفندماه ۹۴ که مانع از انتخاب دلخواه دانش‌آموزان در انتخاب رشته تحصیلی می‌شود داد دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد را درآورد.

تصاویر تجمع اهالی برمامیون مقابل استانداری در اعتراض به کمبود آب

جمعی از اهالی روستای برمامیون از روستاهای منطقه خان احمد باشت در اعتراض به کمبود آب جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

بعد از گذشت 5 سال از تاریخ تحویل، هنوز خبری نیست/ متقاضیان سعی کنند با همیاری مشکلات را حل کنند (تصاویر)

اعتراضات مکرر متقاضیان مسکن مهر شهرک صنعتی بلکو نسبت به عدم تحویل واحدهای خریداری‌شده از سوی سازمان همیاری شهرداری باعث شد تا به دستور ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان بویراحمد در بحث اختلافات متقاضیان و مردم وارد عمل شود و اختلافات به انتها برسد.

کعبه در لنده!

حرکتی نمادین در اعتراض به بی‌حرمتی دولت عربستان به زائرین!

مردم سادات محمودی با اجرای سد خرسان3 زندگی خود را از دست می دهند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اجرای سد خرسان 3 کار کارشناسی شده ای نیست و باید تیم کارشناسی در این استان تشکیل شود تا تبعات، مشکلات و معضلات ناشی از احداث این سد را بررسی کنند چراکه اجرای این سد به راههای ارتباطی، اراضی کشاورزی، مناطق دیدنی و گردشگری و میراث تاریخی استان خسارات جبران ناپذیری را وارد می کند.

پربازديد