اغتشاش

هیچ بهانه ای پسندیده نیست اجتماع دارای مجوز به هم بخورد

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه اراده مسئولان بر برخورد با هرگونه ایجاد بی نظمی در کشور است،‌ گفت: من از قوه قضاییه برای حمایت از اجتماعات قانونی تشکر می‌کنم.

تیتر ابتکار در واکنش به لغو سخنرانی آذر منصوری: جنجال در یاسوج

ملت عزیز ایران بارها شاهد تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر محکوم کردن اقدامات خودسر گروه‌ها اعم از دانشگاهی، سیاسی و… بوده اند. ایشان عدم رضایت خود را از برگزاری چنین اقداماتی برای برهم زدن امنیت و تشویش اذهان عمومی یا برنامه‌هایی که مجوز قانونی دارند، اعلام کرده‌اند، اما متاسفانه برخی افراد که خود را […]

عبور از گوجه به چاقو ؛ واکنش روزنامه قانون به اغتشاش تندروها در یاسوج

ماجرا از د‌انشگاه امیرکبیر آغاز شد‌. از‌‌ همان زمان که اعلام شد‌ آیت ا… هاشمی رفسنجانی راهی د‌انشگاه خواهد‌شد‌ تا د‌ر پلی تکنیک برای د‌انشجویان سخنرانی کند‌، گروه‌هایی که د‌ر تاریخ سیاسی ایران همیشه به «خود‌سر‌»معروف بود‌ند‌ بیانیه د‌اد‌ند‌ وتهد‌ید‌ کرد‌ند‌.این شلوغ‌بازی‌ها فاید‌ه‌ای ند‌اشت و سخنرانی انجام شد‌ ولی شعار‌ها نیز سرد‌اد‌ه شد‌، حمله‌ها صورت گرفت.

تجمع دلواپسان جلوی استانداری/ افراد حمله کننده از ما نبودند+ تصاویر

تندروها پس از اینکه دانشگاه آزاد را به اغتشاش کشاندند دقایقی پیش هم به سوی استانداری روانه شدند و با سر دادن شعارهایی خواستار لغو کامل سخنرانی خانم آذر منصوری شدند.

سه نفر از دانشجویان مدافع خانم آذر منصوری زخمی شدند/ یک زن با چاقو به آذر منصوری حمله ور شد

عارف یزدانی دبیر تشکل فرهنگ و سیاست با اشاره به اینکه روز چهارشنبه مجوز این برنامه صادر شده است، گفت: شب گذشته نیز فرماندار شهر آقای دکتر محمد کاظم نظری تاکید کردند که این برنامه برگزار شود.

دلواپسان جلسه دانشگاه آزاد را به اغتشاش کشاندند+تصاویر

مراسم افتتاح دفتر انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با اغتشاش همراه شد.

پربازديد