انتخابات مجلس بویراحمد

نقدی متفاوت بر اعلام حضور «سیدباقر»

اگر ۱۲ سال پیش رای به شما برایمان افتخار بود؛ اما سالهاست که برای ما ثابت شده است که آن رای افتخار آمیز جوانی؛ در حقیقت رای … به مختوم شدن حیات سیاسی-اجتماعی ما جوانان بود. سید باقر موسوی! مردمی که ۱۲ سال از اریکه قدرت حذف شد تا یاد و نام او تنها در […]

کاندیداتوری «دکتر نیکبخت» در انتخابات مجلس

به نقل از منابع نزدیک به رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی یاسوج احتمال حضور دکتر محمدرضا نیکبخت در عرصه انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی شهرستان بویراحمد و دنا قطعی شده است.

ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای مقاصد انتخاباتی

فرماندار بویراحمد: بر اساس قانون انتخابات هیچ مدیر دستگاهی حق استفاده از امکانات دولتی له یا علیه شخص خاصی در دوران انتخابات را ندارد و با فرد خاطی برخورد می‌شود.

به عنوان نیروی مستقل وارد عرصه انتخابات شده‌ام/ حضور هیچ فردی من را از صحنه خارج نمی‌کند

رجایی که سابقه معاونت قضایی دادگستری استان فارس را نیز در کارنامه خود دارد، با اشاره به احساس تکلیف اش برای حضور در عرصه انتخابات و خدمت رسانی به مردم، تصریح کرد: با مراجعه و مطالبه وسیعی که طی ماه‌های گذشته از سوی اقشار مختلف مردم، خانواده محترم شهدا و ایثارگران، جریان‌ها و تشکل‌ها، نخبگان و فرهیختگان و قاطبه مردم فهیم و انقلابی استان از بنده صورت گرفت، احساس کردیم که اگر در این مسیر قرار بگیریم می‌‍توانیم قدم مفیدی برای مردم برداریم.

پربازديد