انتخابات کهگیلویه

رستاد: حرمت پیشکسوتان اصلاح‌طلب باید حفظ شود/ از گزینه اجماع حمایت می‌کنم

لطیف رستاد از فعالان سیاسی اصلاح طلب با صدور بیانیه ای مواضع خود در خصوص انتخاب گزینه اجماع در کهگیلویه را بیان کرد. متن این بیانیه در پی می‌آید: اعضای محترم شورای مشورتی اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ و نامزدهای منتسب به طیف اصلاحات؛ ضمن عرض سلام و توفیق روزافزون برای یکایک شما،لازم می دانم به […]

پسر میراحمد تقوی: موحد عوض حمایت پدرم باید انصراف می‌داد

قدرشناسی ایجاب می کرد موحد به پاس آن همه حمایت های بی دریغ و بسیار موثر حاج میر احمد تقوی از ایشان از حضور در انتخابات در حوزه کهگیلویه انصراف می داد.
مصطفی تقوی تاکید کرد: اگر قرار باشد کاندیدایی از حوزه انتخابیه کهگیلویه کنار رود آن فرد قطعا شخص “موحد” است.

سردار عدل هاشمی بالاخره تائید صلاحیت گرفت

به گزارش سایت استان در اخبار تائید نشده ای از حوزه کهگیلویه، دو تغییر در نتایج قبلی تائید و رد صلاحیت ها اتفاق افتاده است.
بر پایه این گزارش که هنوز به صورت رسمی تائید نشده حاج عدل هاشمی تائید صلاحیت گرفته است.
در بررسی اولیه شورای نگهبان حاج عدل هاشمی براساس بند یک ماده ۲۸ (اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران) از سوی هیات نظارت بر انتخابات، رد شده بود.
ولی پیگیری‌ها و جلسات زیادی که از یک روز قبل از اعلام رسمی اولیه رد صلاحیت ها در یاسوج و تهران آغاز شده بود، تا کنون جریان داشت.

سید علی اسماعیلی: اگر اصلاح طلبان بخواهند درخواست انتقال به حوزه انتخاباتی کهگیلویه می دهم

سایت استان گفتگویی با سیدعلی اسماعیلی از مدیران کشوری و شخصیت های سیاسی اصلاح طلب از شهرستان کهگیلویه که در حوزه انتخابیه تهران به عنوان کاندیدا ثبت نام کرده بود، انجام داد که در این گفتگو آقای اسماعیلی از دلایل حضورش و احتمال تغییر حوزه انتخابیه به شهرستان کهگیلویه گفت.

راه برون رفت کهگیلویه بزرگ از وضعیت موجود استفاده از نیروی انسانی متخصص،کارآمد و متعهد است

علی آرام؛ مدیر کل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دوران اصلاحات در نشستی صمیمی با جمعی از فرهنگیان شهرستان کهگیلویه در زمینه نقش و جایگاه معلمان در توسعه به بحث و تبادل نظر پرداخت. آرام با اشاره به آیه «اقرا باسم ربک الذی خلق» گفت: در مکتب اسلام تعلیم و تربیت به عنوان […]

در اردوگاه اصولگرایان کهگیلویه چه می گذرد؟

در حالی که تنها ۱۰۰ روز به انتخابات مجلس باقی مانده است کمپین اصولگراها، برخلاف اصلاحطلبان تندتر و رو به جلو سپری می شود. کمپینی با کاندیداهای پر شمار که هریک گوشه‌ای را برای فعالیت برگزیده است.

پربازديد