انتخابات 94

موحد در میان استقبال مردم بهمئی

محمد موحد، کاندیدای شناخته شده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ به بهمئی رفت.

دکتر وکیلی در انتخابات مجلس ثبت نام کرد

دکتر محمد‌علی وکیلی مدیر مسئول روزنامه ابتکار به همراه الیاس‌ حضرتی و جواد اطاعت برای ثبت نام در انتخابات مجلس دهم وارد وزارت کشور شدند.

برگزاری انتخابات در ۸۵۰ شعبه اخذ رأی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتخابات سال جاری در ۸۵۰ شعبه اخذ رأی در این استان برگزار می شود، گفت: از این تعداد ۵۵ درصد ثابت و ۴۵ درصد سیار هستند.

با شعار «وحدت و سازندگی» در انتخابات مجلس حضور خواهم داشت

مهندس علی فولادی‌وندا، فعال سیاسی اصولگرا و کاندیدای انتخابات دوره نهم مجلس از شهرستان گچساران، گفت: البته همانطور که قبلا نیز اعلام کرده‌ام شعار من «وحدت و سازندگی» است و بر مبنای این شعار در انتخابات حضور خواهم داشت و از حمایت هر گروه و جریانی که به بنده لطف داشته باشند نیز استقبال می‌کنم. گرایش فکری بنده اصولگرایی است اما بیشتر خود را فردی اجرایی و عمرانی می دانم و تلاشم این است که با تاکید بر این توانایی‌ها و استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان در توسعه و عمران و آبادانی منطقه قدم برداریم.

به نظر می‌رسد مجلس آینده از آن اکثریتی اصلاحطلب و اعتدالی باشد

عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس دهم، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات شاهد فعالیت افراد برای حضور در این انتخابات هستیم که بنده معتقدم اگر این فعالیت‌ها در چهارچوب و تحت لوای احزاب و تشکل‌ها صورت بگیرد بسیار مفیدتر است

انتخابات 94 و گزینه های روی میز

سایت استان: خدیجه مظاهرپور* با توجه به اینکه مجلس نهم تقریبا اواسط فعالیت خود را سپری می کند و عمر این مجلس هنوز به نیمه خود نرسیده ، برخی افراد به دلایل مختلفی دست به قلم شده وشروع به تبلیغات زود هنگام برای کاندیدای مورد نظر خود و تخریب رقبای احتمالی نموده اند و بر طبل […]

پربازديد