اولویت

زارعی: تغییر نام استان اولویت نیست

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد، اولویت نیست و مردم دغدغه‌های مهمتری دارند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از بویرنیوز، غلام محمد زارعی در واکنش به جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص موضوع تغییر نام استان، گفت: […]

حذف 90 نقطه حادثه‌خیز راه‌های کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حذف 90 نقطه حادثه‌خیز در راه‌های ارتباطی این استان برای ایمن‌سازی سفرها یکی از اولویت‌ها و در دستور کار دولت است.

ساماندهی رودخانه بشار در اولویت قرار می‌گیرد

مدیرکل دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت مدیریت منابع آب ایران ظهر امروز در بازدید به همراه معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای استان از پروژه ساماندهی رودخانه بازدید کردند.

راه‌اندازی پتروشیمی دهدشت در اولیت شرکت هولدینگ خلیج‌فارس

مدیرعامل پتروشیمی خلیج‌فارس گفت: عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت با فاینانس خارجی در آینده‌ای نه‌چندان دور که به نظر می‌رسد یک بازده یک‌ماهه است شروع می‌شود.

بهبود وضعیت معیشت و رفاه مردم اولویت مهم دولت تدبیر و امید/ حمایت دولت از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بهبود وضعیت معیشت و رفاه مردم به‌ویژه در مناطق محروم همواره از اولویت‌های مهم دولت تدبیر و امید و شخص رئیس‌جمهوری بوده است.

تشریح طرح‌های پیشنهادی حوزه راه در سفر دولت به استان/ چهاربانده کردن محور یاسوج-سمیرم و تکمیل جاده پاتاوه-دهدشت در اولویت

آز انجایی که یکی از حوزه‌های مهم و راهبردی برای خروج استان کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت و خروج از بن‌بست، ایجاد راه‌ها و محورهای شریانی در استان است، مسئولان و نمایندگان استان دو طرح بزرگ راهسازی استان را در اولویت پیشنهاداتشان به رئیس جمهور در سفرش به کهگیلویه و بویراحمد قرار دادند.

پربازديد