بانک

فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی در کهگیلویه و بویراحمد سرعت می‌گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی در استان سرعت می‌گیرد.

معرفی 436 واحد صنعتی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به بانک های استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان جهت دریافت تسهیلات رونق در سامانه بهین ‎یاب ثبت‌ نام و از این تعداد تاکنون 436 واحد صنعتی و کشاورزی به بانک های استان معرفی شده اند.

5 هزار زوج کهگیلویه و بویراحمدی در نوبت دریافت وام ازدواج

معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 5 هزار زوج در نوبت دریافت وام ازدواج هستند، گفت: عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ازدواج مطلوب نیست.

بانک‌های کم‌کار استان معرفی می‌شوند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران بانک‎های این استان که برای پرداخت تسهیلات همکاری محدودی دارند در نشست‌های بعدی شورای بانک‌ها از ورود آنان جلوگیری شده و به مدیرعامل بانک مربوطه اعلام تا برای عزل آن اقدام شود.

بسته حمایتی ۴۰۵ میلیارد تومانی رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد محقق نشد/ ایجاد مناطق آزاد تجاری ضرورت توسعه استان

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: تأمین مبلغ ۴۰۵ میلیارد تومانی تسهیلات بسته حمایتی رونق تولید سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از طریق بانک‌های استان مقدور نبوده، لذا تأمین این منابع از طریق مدیران عامل بانک‎های کشور یک ضرورت است.

انتقاد تند استاندار از عملکرد بانکهای کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: صندوق توسعه ملی سهل‌الوصل‌ترین منبع جذب تسهیلات است اما عملکرد بانکهای این استان در این زمینه رضایت بخش نبوده است. موسی خادمی در نشست شورای بانک ها که یکشنبه، چهارم بهمن ماه در یاسوج برگزار شد، افزود: از مهمترین دلایل ایجاد بانکها از جمله بانکهای صنعت‌ و معدن برای رونق […]

معلم به چند می ارزد!

سایت استان: چند روز پیش برای گرفتن وام به یکی از بانک های شهرمان سری زدم و مشکلم را با رئیس بانک که از دوستان بود در میان گذاشتم. ایشان هم شروع به توصیف طرح ها و وام های موجود نمودند و در نهایت روی یک وام ده میلیون تومانی با سود سه ساله هفت […]

به دام افتادن باند اختلاس 10میلیارد تومانی در استان

سایت استان: یک باند اختلاس بانکی در استان کهگیلویه و بویراحمد توسط اداره کل اطلاعات این استان به دام افتاده و منهدم شد. با پیگیری های اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، اعضای هشت نفره یک باند اختلاس در یکی از بانک های استان شناسایی و دستگیر شدند. […]

پربازديد