بیمارستان

یکی از بیمارستان‌های یاسوج به مراجع قضایی معرفی شد

مدیرکل محیط‌زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از بیمارستان‌های شهر یاسوج که تخلفات زیست‌محیطی داشته به مراجع قضایی معرفی می‌شود.

جذب 50 متخصص در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج گفت: 50 پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف جذب بیمارستان‌های دولتی کهگیلویه و بویراحمد شدند و به زودی فعالیت درمانی خود را آغاز می‌کنند.

بهره‌برداری از بیمارستان‌های گچساران و یاسوج تا پایان دولت یازدهم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان 96 تختخوابی گچساران در سالجاری و بیمارستان 200 تختخوابی یاسوج نیز تا قبل از پایان دولت یازدهم به بهره‌برداری می‌رسد.

ایجاد مرکز پیوند پوست برای بیماران سوختگی کهگیلویه و بویراحمد نیاز است

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: ایجاد مرکز تخصصی پیوند پوست در کهگیلویه و بویر احمد با توجه به افزایش تعداد تخت های فعال بخش سوختگی از 9 به 14 تخت ضرورت دارد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سید ذاکر سعیدی نژاد اظهار داشت: شرایط برای پذیرش بیماران سوختگی […]

سی‌سخت بیمارستان ندارد

شهرستان‌های دنا و پاتاوه در استان کهگیلویه و بویراحمد که 50 هزار نفر جمعیت دارند همچنان بدون بیمارستان بوده و مردم این دو شهرستان در هنگام بیماری باید به شهرهای همجوار مراجعه کنند.

تشریح مشکلات و برنامه‌های بخش سلامت شهرستان کهگیلویه از زبان عدل هاشمی

عدل هاشمی پور شامگاه سه‌شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهر دهدشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما هنوز در بخش سلامت مشکلات زیادی داریم که باید برای مرتفع کردن آن‌ها تلاش بیشتری کنیم.

مرکز درمان سرطان در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی برای احداث مرکز درمان سرطان در این استان خبر داد.

بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

قفل پروژه‌های ناتمام کهگیلویه و بویراحمد در انتظار کلید دولت است

پروژه‌های نیمه‌تمام کهگیلویه و بویراحمد این بار چشم به سفر هیئت دولت به استان بسته‌اند تا شاید این سفر راهی به‌سوی روبان قرمز افتتاح بگشاید و قفل این پروژه‌ها را با کلید تدبیر باز کند.

پروژه‌هایی که در یاسوج از تدبیر و امید بی‌نصیب ماند/ کلید تدبیر در پی بازگشایی کدام پروژه‌هاست

بعد از سه سال انتظار، دولت یازدهم این افتخار را به مردم دلاور خیز استان کهگیلویه و بویراحمد داده تا بعد از چشم‌انتظاری‌های فراوان در نیمه‌های اول مردادماه سال 95 در آخرین روزهای مسند خود بر ریاست دولت یازدهم به استان سفر کند و ماحصلی خوب برای این استان داشته باشد؟!

ضرورت جذب بخش خصوصی در احداث و ارتقاء خدمات بیمارستانی در کهگیلویه

چمن بیان کرد: باید متناسب با زمان حال در علل بیماری ها، مرگ و میرها، شیوه زندگی مردم و عرصه صنعت و تکنولوژی با حفظ ساختار قبلی و رویکرد اصلاحی رو به بهبود پیش برویم.

مرکز پزشکی هسته‌ای در یاسوج راه‌اندازی می‌شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده مرکز پزشکی هسته‌ای در بیمارستان امام سجاد یاسوج طی دوهفته آینده راه‌اندازی می‌شود. پرویز یزدانپناه اظهار داشت: مرکز پزشکی هسته‌ای در بیمارستان امام سجاد(ع) به صورت مشارکتی راه اندازی می‌شود. وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این مرکز در مرحله […]

احداث بیمارستان در شهر پاتاوه ضروری است

با تمامی این دلایل و توجه دولتمردان به استفاده بهینه از منابع و خدمت رسانی به مناطق محروم، مردمان این بخش درخواست به حق و قانونی خود را برای احداث یک باب بیمارستان در مرکز این بخش، شهر پاتاوه اعلام نموده و خواستار همکاری مسئولین خدوم تا احداث این مرکز حیاتی در شهر پاتاوه هستند.

پربازديد