بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج

بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی یاسوج در سفر ریاست جمهوری بهره‌داری می‌شوند

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: در سفر هیئت دولت به استان سه پروژه مهم درمانی در بیمارستان امام سجاد (ع) افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وضعیت نامطلوب زایشگاه بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج

نبود امکانات لازم از جمله سیستم خنک‌کننده مناسب برای بیماران، عدم توجه کافی به بیماران خصوصاً در بخش زایشگاه بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج موجب انتقاد بیماران و همراهان آنان شده است به‌طوری‌که زنان باردار در زمان مراجعه به بیمارستان مجبور هستند، ساعتی را با وضعیت نامناسب سالن انتظار و هوای گرم و غیرقابل‌تحمل در این سالن و در کنار همراهان سایر بیماران تحمل کنند.

زایشگاه فعلی توان جوابگویی به مراجعه‌کنندگان را ندارد/ ساخت زایشگاه جدید در آینده نزدیک

روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی در پاسخ به مطالبه بانوان برای ایجاد زایشگاه مناسب با ارسال پیامی ضمن تائید مشکلات بانوان در این حوزه وعده‌هایی برای راه‌اندازی بیمارستان در آینده نزدیک داد.

زایشگاه بیمارستان امام سجاد (ع) شایسته زنان شهر یاسوج نیست

کارشناس مسئول امور بانوان آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: زایشگاه بیمارستان امام سجاد (ع) شایسته زنان شهر یاسوج نیست.

60 میلیارد ریال برای اجرای طرح تحول سلامت در این بیمارستان هزینه شد

رییس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: تاکنون 60 میلیارد ریال در قالب هفت بسته خدمتی برای اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان هزینه شده است. فرزاد وفایی در نشست با جمعی از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد افزود: پارسال حدود شش هزار و 400 زایمان در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج انجام شد […]

پربازديد