بیمه سلامت

بیش از 485 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد  از افتتاح ساختمان اداری لیکک و گچساران در دهه مبارک فجر خبر داد. سید یدالله حسینی عصر امروز در نشست با خبرنگاران گفت: ساختمان اداری لیکک با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان و ساختمان اداری گچساران با اعتبار 600 میلیون تومانی در روزهای 19 و 21 […]

عزمی برای تجمیع بیمه‌ها در دولت وجود ندارد

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه بحث تجمیع بیمه‌ها دیده نشده و بنا به گفته کارشناسان شاید عزمی در دولت برای این کار وجود ندارد.

40 میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت کشور هستند/ 11 میلیون نفر تعداد بیمه‌شدگان در دولت یازدهم

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در سطح کشور را تقریباً 40 میلیون نفر عنوان کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید قریب به 11 میلیون نفر را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دادیم.

سرانه 26 میلیارد تومانی بخش درمان کهگیلویه و بویراحمد در سال 93

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال 93 سرانه درمان استان 26 میلیارد تومان بوده که نزدیک به پنج برابر بابت سطح یک نظام ارجاع و پزشک خانواده پرداخت کردیم.

اعتراض دفاتر پیشخوان دهدشت به واگذاری انحصاری خدمات بیمه سلامت

سایت استان: جمعی از دفاتر پیشخوان دهدشت با ارسال نامه ای به سایت استان، اعتراض خود را نسبت به واگذاری بیمه سلامت به دفتر پیشخوانی که هنوز فعالیتش را در این شهر شروع نکرده اعلام کرده اند. بنا به این گزارش، در این نامه و در گفتگوی شفاهی آنها عنوان شده است:  مورخ دیماه 1392 […]

پربازديد