تسهیلات

بانوی کارآفرین باشتی الگوی تلاش برای رونق تولید و اشتغال

بانوی کارآفرین ساکن روستای ده کند از توابع شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد الگوی تلاش برای رونق تولید و اشتغال است.
مهتاب خوش‌بین با ایجاد 85 فرصت شغلی در روستاهای چاه تلخ و ده کند و راه‌اندازی 2 تعاونی تولیدی، نمونه‌ای از اراده و پشتکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور است.

پرداخت 54 میلیارد تسهیلات رونق تولید به 70 واحد و طرح صنعتی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 540 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 70 واحد و طرح صنعتی کشاورزی استان خبر داد.

فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی در کهگیلویه و بویراحمد سرعت می‌گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی در استان سرعت می‌گیرد.

۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در جهت رونق تولید به استان تخصیص یافته است.

معرفی 436 واحد صنعتی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به بانک های استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان جهت دریافت تسهیلات رونق در سامانه بهین ‎یاب ثبت‌ نام و از این تعداد تاکنون 436 واحد صنعتی و کشاورزی به بانک های استان معرفی شده اند.

بانک صادرات استان برای پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن همکاری نمی‌کند

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد از عدم همکاری بانک صادرات این استان در پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن انتقاد کرد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، ابراهیم فرزانه در نشست شورای بانک‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسکن یکی از ابتدایی‌ترین نیازهای انسان است، اظهار داشت: کهگیلویه و […]

بانک‌های کم‌کار استان معرفی می‌شوند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران بانک‎های این استان که برای پرداخت تسهیلات همکاری محدودی دارند در نشست‌های بعدی شورای بانک‌ها از ورود آنان جلوگیری شده و به مدیرعامل بانک مربوطه اعلام تا برای عزل آن اقدام شود.

120میلیارد ریال تسهیلات به زنان روستایی کهگیلویه وبویراحمد پرداخت شد

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از 120میلیارد ریال تسهیلات در قالب وام های اشتغالزایی و مشاغل خانگی ظرف سه سال گذشته به زنان هنرمند روستایی و عشایری این استان پرداخت شده است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سید‌روح‌اله وحدتی‌فر افزود: حدود […]

کاهش مرگ و میر مادران از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی بمناسبت روز پزشک ،جشن با شکوهی با حضور پزشکان ،دندانپزشکان و دارو سازان مدیران علوم پزشکی دانشگاه یاسوج ،و تنی چند از مسئولین بلند پایه استانی ،قضایی و نظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در تالار ستاره شهر یاسوج برگزار شد . به گزارش سایت استان کهگیلویه […]

ایجاد ۱۸۰ هزار شغل با تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک مهر اقتصاد

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد گفت: با تسهیلات اقتصاد مقاومتی این بانک بیش از ۱۸۰ هزار شغل در سراسر کشور ایجاد شده است.

کارخانه قند یاسوج به چرخه تولید برمی‌گردد/ حمایت ویژه از سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه مالک جدید کارخانه قند یاسوج برای بازسازی و نوسازی آن از سوی این وزارتخانه حمایت همه‌جانبه خواهد شد، گفت: فاز نخست کارخانه قند یاسوج با تولید شکر خام به‌زودی به چرخه تولید برمی‌گردد.

دومین نشست فعالان زنان و حوزه خانواده کهگیلویه و بویراحمد

دومین نشست فعالان زنان و حوزه خانواده به همت امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد و با حضور نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در سالن شماره یک استانداری برگزار شد. به گزارش سایت استان، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این نشست از اختصاص ۵۰ میلیارد […]

اختصاص سه میلیارد ریال به زیباسازی قدیمی‌ترین بلوار شهر یاسوج

شهردار یاسوج گفت: سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای زیباسازی و بهسازی قدیمی‌ترین بلوار این شهر پیش‌بینی‌شده است.

یک هزار و 800 میلیارد ریال برای تکمیل جاده پاتاوه – دهدشت اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تکمیل جاده ملی پاتاوه – دهدشت یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

پرداخت تسهیلات ویژه بانکی به زنان کارآفرین و سرپرست خانوار فعال در حوزه کارگاهی استان

فریبا رحمان‌پور با اشاره به لزوم حمایت از کارآفرینی و اینکه در این میان بانوان سرپرست و دارای همسر بیکار در اولویت قرار دارند، افزود: تسهیلات ویژه بانکی به زنان کارآفرین و سرپرست خانوار فعال در حوزه کارگاهی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می‌شود.

پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرح‌های اشتغال‌زایی در حوزه روستایی

مدیر صندوق کارآفرینی امید در استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرح‌های اشتغال‌زایی در حوزه روستایی این استان خبر داد.

6 هزار فقره تسهیلات از سوی صندوق امید در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت 6هزارو 18 فقره تسهیلات اشتغالزایی در این استان خبر داد. ارسلان حسن پور روز یکشنبه مبلغ تسهیلات پرداختی به متقاضیان را بیش از 515 میلیارد ریال اعلام کرد وگفت: این میزان تسهیلات در حدود دو سال گذشته پرداخت شده است. وی با اشاره به ثبت 16 تفاهم نامه […]

اعلام شرایط جدید صندوق پس‌انداز مسکن یکم/ دریافت تسهیلات مسکن آسانتر شد

دولت تدبیر و امید با همراهی بانک مسکن -تنها بانک دولتی تخصصی مسکن- صندوق مسکن یکم را راهی برای خانه‌دار شدن مردم دانسته و اکنون این صندوق در بانک مسکن عملیاتی است و استقبال خوبی از سوی مردم به همراه داشته است.

پرداخت 5463 فقره تسهیلات به متقاضیان روستایی در کهگیلویه

سایت استان: رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه از پرداخت پنج هزارو 463 فقره تسهیلات بانکی به متقاضیان روستایی این شهرستان خبرداد. ‘سعید درخشیان’ افزود: از ابتدای سال 84 تاکنون شش هزارو 305 متقاضی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شد که پنج هزارو 463 نفر از متقاضیان موفق به دریافت تسهیلات شدند. وی مبلغ […]

پربازديد