جاده

محموله قاچاق بیش از یک میلیارد ریالی در جاده یاسوج – اصفهان کشف شد

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: محموله کالای قاچاق یک میلیارد و 600 میلیون ریالی شامل انواع تجهیزات پزشکی از یک دستگاه خودروی وانت نیسان در جاده یاسوج – اصفهان کشف و ضبط شد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ خداکرم پاکروان اظهار […]

اختصاص یک هزار و 600 میلیارد ریال به ساخت محور گچساران -گناوه

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: یک هزار و 600 میلیارد ریال به محور گچساران به بندر گناوه در استان بوشهر اختصاص یافته است.

جاده‌ای که جان می‌گیرد؛ پروژه‌ای که جان نمی‌گیرد

جاده یاسوج به سمیرم، کریدور ارتباطی جنوب به مرکز و شمال کشور است که هر روز جان مسافرانی را می‌گیرد اما پروژه چهارخطه کردن آن سال‌هاست به دلیل کمبود اعتبار جان نمی‌گیرد.

قفل پروژه‌های ناتمام کهگیلویه و بویراحمد در انتظار کلید دولت است

پروژه‌های نیمه‌تمام کهگیلویه و بویراحمد این بار چشم به سفر هیئت دولت به استان بسته‌اند تا شاید این سفر راهی به‌سوی روبان قرمز افتتاح بگشاید و قفل این پروژه‌ها را با کلید تدبیر باز کند.

تحقق نصف ونیمه آرزوی چندین ساله مردم سوق

بعد از سالها 2/5 کیلومتر از ورودی جاده دهدشت – سوق با تدبیر مسئولان بهره برداری و زیر بار ترافیک رفت.

جاده برفکون، فاصله چاروسا باجاده مارگون-یاسوج را 20 کیلومتر کاهش می دهد

رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه گفت: با بهره برداری از جاده عشایری برفکون فاصله قلعه رئیسی مرکز بخش چاروسای این شهرستان با جاده مارگون یاسوج به 20 کیلومتر کاهش پیدا می کند. علی اصغر تارم بهره برداری از این مسیر ارتباطی را یکی از دغدغه های اصلی مردم بخش چاروسا بخصوص عشایر ذکر کرد […]

45هزار مترمکعب خاکریزی محور ارتباطی یاسوج – سی سخت انجام شد

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد پیشرفت فیزیکی راه ارتباطی یاسوج – سی سخت را 40 درصد ذکر کرد و گفت: عملیات خاکریزی به حجم 45 هزار متر مکعب این راه ارتباطی انجام شده است. حسین فدایی افزود: راه ارتباطی یاسوج – سی سخت به طول پنج کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 40 درصد هم اکنون […]

چهار خطه باشت به گچساران 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد

عملیات اجرایی این پروژه در قالب 11 کیلومتر جاده چهارخطه، پل زیرگذر و رو گذر از سال 93 شروع شده است.
وی بیان کرد: دو و نیم کیلومتر جاده چهارخطه باشت به گچساران هم اکنون در حال بهره برداری است.

حضور راهداران در 1500 کیلومتر از جاده های برفگیر کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راه وشهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از حضور راهداران در 1500 کیلومتر از جاده های اصلی، فرعی و روستایی برف گیر این استان خبرداد.

محور یاسوج-اصفهان ؛ جاده‌ای که جان می‌گیرد

جاده‌ ” یاسوج-اصفهان” سال‌ها جان می‌گیرد و پروژه چهاربانده کردن آن جان نمی‌گیرد و هنوز نام قتلگاه برازنده این محور است.

100 میلیارد تومان برای ساخت جاده چرام به بنادر جنوبی کشور تصویب شد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اعتباری افزون بر 100 میلیارد تومان برای ساخت جاده ارتباطی چرام به بنادر جنوبی کشور تصویب شده است.

رفع نقاط حادثه‌خیز در راه‌های ارتباطی گچساران

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران از رفع نقاط حادثه‌خیز در راه‌های ارتباطی این شهرستان خبر داد. جعفر برکتی، با بیان اینکه بهسازی راه‌های ارتباطی روستایی شهرستان اولویت اصلی اداره راه و شهرسازی این شهرستان در سال 94 است، اظهار کرد: رفع نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی مختلف شهرستان در دستور کار قرار گرفته است. […]

ایل راه ندارد؛ مرگ دام‌های عشایر در جاده‌های ماشین‌رو

کوچ عشایر بویراحمد و قشقایی در نبود ایل راه‌های عشایری در جاده‌های پرترافیک بین شهری انجام می‌شود و فصلی نیست که خون عشایر و دام‌هایشان بر سیاهی آسفالت نقش نبسته باشد.

پربازديد