حاشیه نشینی

کنترل آسیب‌های اجتماعی نیازمند حساسیت و نگاه مسئولانه است/ توجه بیشتر دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی به طلاق و خودکشی

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری آسیب‌های اجتماعی را یک موضوع همه‌گیر دانست و گفت: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه حساسیت، دلسوزی و نگاه متعهدانه و مسئولانه نیاز دارد.

نقش دستگاه‌های فرهنگی در کاهش آسیب‌های اجتماعی

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهرها اظهار کرد: بررسی و رفع آسیب‌های اجتماعی امری مهم و ضروری بوده لذا توجه به این مهم باید در دستور کار تمامی مدیران و مسئولان مربوطه قرار گیرد.

اشتغال دغدغه اصلی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد/ حاشیه‌نشینی عامل بروز آسیب‌های اجتماعی

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه اشتغال از دغدغه‌های اصلی تمام مسئولان استانی و شهرستانی است، گفت: به دلیل مهاجرت‌های بی‌رویه به شهرها مشاغل کاذب گسترش می‌یابد که این امر خود عاملی در بروز آسیب‌های اجتماعی است.

یاسوج بیشترین میزان حاشیه‌نشینی در استان را دارد

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: یاسوج به نسبت جمعیت دارای بیشترین میزان حاشیه‌نشینی در استان است.

معارضات اجتماعی مانعی برای اجرای پروژه‌های عمرانی/ دخل و تصرف خودسرانه در طرح تفضیلی شهر یاسوج غیرممکن است

شهردار یاسوج گفت: نمی‌توان در شهر یاسوج به دلخواه افراد عرض کوچه‌ها و معابر را تغییر داد زیرا هرگونه دست بردن خودسرانه در طرح تفضیلی شهر یاسوج غیرممکن است.

آژیر خطر “حاشیه نشینی” در یاسوج

شمارش معکوس برای تبدیل شدن مهاجرت بی‌ حساب و کتاب روستائیان و افزایش حاشیه‌ نشینی در کنار شهرهای بزرگ استان کهگیلویه و بویراحمد به بحران آغاز شده و ضروری است در این زمینه مسئولان متولی چاره‌اندیشی کنند. مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که در روزگاری نچندان دور عشایر زاده بوده و رسم کهن و دیرینه […]

حاشیه نشینی و خودکشی در صدر مشکلات استان

معضل حاشیه نشینی و خودکشی در دستور کار شورای فرهنگی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت و ۱۹میلیون تومان برای پیشگیری ازآن اختصاص یافت.

مهاجرت بی‌رویه عامل اصلی ایجاد سکونت‌گاه‌های غیررسمی در یاسوج است

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهاجرت بی‌رویه عامل اصلی ایجاد سکونت‌گاه‌های غیررسمی در یاسوج است. علیرضا موسوی امجد در نشست اعضای شورای شهر یاسوج که با حضور رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: یکی از معضلات اکنون در شهر یاسوج ایجاد سکونت‌گاه‌های غیررسمی توسط افراد مهاجر است. مدیرکل بهزیستی کهگیلویه […]

پربازديد