راهسازی

اجرای 1266 طرح با 8.9 هزار میلیارد ریال و 5 هزار و 714 نفر اشتغال

استان کمتر توسعه‌یافته کهگیلویه و بویراحمد که با انبوهی از پروژه‌های نیمه‌تمام دولت دهم مواجه بود طی سه سال عملکرد دولت تدبیر و امید به افتتاح 1266 طرح عمرانی و اقتصادی با هشت هزار و 960 میلیارد ریال اعتبار و ایجاد پنج هزار و 714 فرصت شغلی روند توسعه استان را شتاب بخشید.

تشریح طرح‌های پیشنهادی حوزه راه در سفر دولت به استان/ چهاربانده کردن محور یاسوج-سمیرم و تکمیل جاده پاتاوه-دهدشت در اولویت

آز انجایی که یکی از حوزه‌های مهم و راهبردی برای خروج استان کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت و خروج از بن‌بست، ایجاد راه‌ها و محورهای شریانی در استان است، مسئولان و نمایندگان استان دو طرح بزرگ راهسازی استان را در اولویت پیشنهاداتشان به رئیس جمهور در سفرش به کهگیلویه و بویراحمد قرار دادند.

170 کیلومتر بزرگراه در گچساران و باشت ساخته می‌شود

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 170 کیلومتر بزرگراه و 65 کیلومتر راه اصلی در این دو شهرستان ساخته می‌شود.

اختصاص 440 میلیارد ریال به بهسازی محور گچساران – باباکلان – بی‌بی حکیمه(س)

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: 440 میلیارد ریال برای بهسازی محور گچساران – باباکلان – بی‌بی حکیمه(س) اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، امین محمدی، اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که در 20 سال گذشته انجام گرفته محور گچساران – باباکلان – بی‌بی حکیمه(س) با اعتبار 440 […]

چهار خطه باشت به گچساران 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد

عملیات اجرایی این پروژه در قالب 11 کیلومتر جاده چهارخطه، پل زیرگذر و رو گذر از سال 93 شروع شده است.
وی بیان کرد: دو و نیم کیلومتر جاده چهارخطه باشت به گچساران هم اکنون در حال بهره برداری است.

پربازديد