راهپیمایی

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب در یاسوج

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد.

برجام بزرگترین موفقیت را برای ایران اسلامی به همراه داشت

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئله برجام با حفظ منافع ملی و حقوق هسته ای بزرگترین موفقیت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت.

فریاد مرگ بر آمریکا در کهگیلویه و بویراحمد طنین‌انداز شد

همزمان با 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فریاد مرگ بر آمریکا در تمام نقاط کهگیلویه و بویراحمد طنین‌انداز شد.

راهپیمایی حمایت از آمران به معروف وناهیان از منکر در یاسوج

این راهپیمایی به همت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و از مصلای امام خمینی (ره) یاسوج تا مسجد صاحب الزمان (ع) این شهر ادامه داشت. شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای ‘لبیک یا حسین (ع)’، ‘حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست’، ‘شعار […]

دعوت عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به تظاهرات مردمی

پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه این هفته ( ۱۸ اردیبهشت ماه ) ، روز همبستگی ملت ایران با مردم مظلوم یمن بوده که مردم ولایتمدار و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد همگام با سراسر کشور پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه ، تظاهرات علیه نسل کشی و قتل عام عمومی مسلمانان بی دفاع و بی گناه یمن ، توسط ارتش سفاک و مزدور رژیم آل سعود ، برگزار و از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم یمن حمایت همه جانبه خواهدکرد .

راهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم غزه/ تصاویر

مردم یاسوج در حمایت از مردم غزه راهپیمایی کردند. به گزارش سایت استان، نمازگزاران یاسوجی بعد از پایان نمازجمعه با راهپیمایی و تجمع جلوی مسجد صاحب الزمان این شهر حمایت خود را از مردم غزه فریاد زدند. گزارش تصویری از این مراسم:

پربازديد