روستا

قطع ارتباط بسیاری از روستاهای دیشموک با مرکز شهر + تصاویر

بارندگی‌های اخیر باعث قطع ارتباط بسیاری از روستاهای شهر دیشموک با مرکز این شهر شد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، بارندگی‌های اخیر خساراتی به تأسیسات شهر دیشموک و مناطق اطراف این شهر وارد کرده است. جبار فاطمی‌کیا اظهار کرد: برق 45 روستای اطراف دیشموک بر اثر بارندگی قطع است […]

مارین نگین دامنه‌های خامی/ روستایی در راه سلطنتی شوش به تخت جمشید

در فاصله کمتر از ۱۹۸ کیلومتری جنوب غربی یاسوج و ۳۶ کیلومتری گچساران، روستایی تاریخی به نام مارین چون نگینی در میان کوه‌ها و درخت‌ها محصورشده و خانه‌های پلکانی‌اش ماسوله‌ای دیگر را تداعی می‌کند.

برق‌رسانی به 23 روستای بالای 10 خانوار کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برق‌رسانی به 23 روستای بالای 10 خانوار این استان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: بر اساس سیاست‌های وزارت نیرو و شرکت توانیر، روستاهای بالای 10 خانواری که کد روستایی دارند از نعمت برق برخوردار می‌شوند.

سفر گردشگران آلمانی به روستاهای بویراحمد (تصاویر)

برای نخستین بار و با تلاش یک فرد حقیقی از دوستداران صنعت توریست، ۴ گردشگر آلمانی در روستای چیتاب و نظرآباد شهرستان بویراحمد حضور یافتند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سعید پایدار عضو شورای شهر یاسوج و از دوستداران صنعت توریست با هدف معرفی گردشگری روستایی و ظرفیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در […]

روستاهای زیر و بالای 10 خانوار برق‌رسانی می‌شوند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشن برق‌رسانی به روستاهای 10 خانوار و کمتر از 10 خانوار در این استان خبر داد.

کشف جسد با هویت نامعلوم در روستایی خالی از سکنه در لوداب بویراحمد

بخشدار لوداب از توابع شهرستان بویراحمد از کشف جسدی با هویت نامعلوم در روستایی خالی از سکنه در این بخش خبر داد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، جمال روحانی اظهار داشت: جسدی با هویت نامعلوم در روستای خالی از سکنه گسرگ لوداب حدفاصل مرز شهرستان بویراحمد با شهرستان کهگیلویه […]

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه:

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه گفت: برای تکمیل و بهره برداری طرح آب رسانی به روستای کمر دوغ از توابع بخش چاروسای این شهرستان یک میلیارد ریال اعتبار موردنیاز است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و ویراحمد به نقل از ایرنا، ولی جفتا ابراز داشت: با بهره برداری از این طرح آب بهداشتی […]

برنامه گازرسانی برای 5 هزار روستا تا پایان دولت یازدهم

معاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت ملی گاز ایران گفت: افزون بر پنج هزار روستای باقی‌مانده بالای 20 خانوار کشور بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ظرف امسال و تا پایان دولت یازدهم از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

کاهش بودجه شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد/ 556 روستا خالی از سکنه شده‌اند

در نشست شهرداران و مسئولان و نمایندگان مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با معاون عمرانی وزیر کشور موضوعات مهمی ازجمله روند کاهشی بودجه شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد.

واگذاری 20 پنل خورشیدی به برخی روستانشینان استان در آینده‌ای نزدیک

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری 20 پنل خورشیدی به برخی روستانشینان این استان در آینده نزدیک خبر داد.

تمام روستاهای گچساران تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند

رئیس شرکت گاز گچساران گفت: تمام روستاهای این شهرستان تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، ناصر دلفریان پیش از ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای آبچیرک، آب توت و انجیرسیاه در گچساران که با حضور معاون وزیر تعاون، کار […]

در سفر هیئت دولت مشعل گاز 51 روستای کهگیلویه و بویراحمد روشن می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی به 51 روستای این استان را ره‌آورد خوبی از سفر هیئت دولت برای مشترکان جدید گاز دانست و افزود: آمار روستاهای گازدار این استان با اجرای این پروژه‌ها به 568 مورد خواهد رسید .

عملیات اجرایی آب‌رسانی به مجتمع روستاهای باباکلان در گچساران آغاز شد

عملیات اجرایی آب‌رسانی به مجتمع روستاهای باباکلان در گچساران با حضور مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران آغاز شد.

روستاهای مسیر خط انتقال گاز به دیشموک و قلعه‌رئیسی گازرسانی می‌شود

هوشنگ صیدالی گفت: گازرسانی به روستاهای مسیر خط انتقال گاز به دیشموک و قلعه‌رئیسی انجام می‌شود.

راه برون‌رفت از مشکلات در روستاها به‌کارگیری ظرفیت‌هاست

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه برون‌رفت از مشکلات و کمبودها در روستاها و مناطق دورافتاده استان و راهکار خدمات‌رسانی هر چه مطلوب‌تر به مردم به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و امکانات در کنار عزم جدی و تلاش همه‌جانبه مدیران اجرایی است.

342 روستای کهگیلویه و بویراحمد در انتظار اجرای طرح هادی است

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 342 روستای بالای 20 خانوار این استان در انتظار اجرای طرح هادی است.

گازرسانی به روستاهای گچساران و باشت

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از گازرسانی به تمامی روستاهای این شهرستان‌ها تا پایان سال آینده خبرداد. غلامرضا تاجگردون گفت: تمامی روستاهای شهرستان‌های گچساران و باشت که شرایط لازم برای گازرسانی را داشته باشند تا پایان سال ۹۵ از نعمت گازخانگی برخوردار خواهند شد. وی با بیان اینکه اعتبارات گازرسانی به این […]

565 روستای فاقد سکنه در استان

مظفر: مهاجرت به روستاهای “سرآبتاوه”، “سروک”، “تلخسرو”،” بلهزار” و “مهریان” در حومه شهر یاسوج است که جهت ساماندهی امور این روستاها و جلوگیری از برخی مشکلات، مراحل الحاق این روستاها به شهر یاسوج در حال انجام و در این زمینه طرحی نیز تهیه شده است.

پربازديد