سایت استان کهگیلویه و بویراحمد

معاون استاندار: هیات های اجرایی بازوی فرمانداران در برگزاری انتخابات هستند

وی افزود: تا زمانی که ابعاد پوستر به داوطلبان شوراهای شهر و روستا اعلام نشده از درخواست چاپ به مراکز تبلیغاتی و چاپخانه ها خودداری کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: تاکنون 42 نفر از داوطلبان شوراهای شهر و روستا درکهگیلویه وبویراحمد انصراف خود را بصورت کتبی به فرمانداری ها اعلام کردند. اگر داوطلبی قصد انصراف و کناره گیری از انتخابات شوراها را دارد باید بصورت کتبی به فرمانداری ها اعلام کند.

تاکید معاون استاندار بر اتمام عملیات عمرانی فرودگاه در زمان مقرر

بازدید معاون عمرانی استاندار از پروژه بهسازی سطوح پروازی فرودگاه یاسوجنیک اقبالی، معاون امور هماهنگی استاندار در بازدیدی سرزده، از عملیات اجرایی بهسازی عوامل پروازی فرودگاه یاسوج در جریان روند اجرای روکش باند و مشکلات مربوط به آن قرار گرفت. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی فرودگاه ، در […]

جمعیت 57 درصد روستاهای استان کمتر از 20 خانواراست

رئیس سازمان برنامه وبودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهم بانک ها در میزان مشارکت اقتصادی و سرمایه گذاری این استان به دلیل شکاف عمیق میان منابع و مصارف آنها کم و ناچیز است.

جویندگان کار استان را ترک می کنند/ بویراحمد مقصد اول مهاجران ورودی به کهگیلویه و بویراحمد

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 65 هزار و 641 نفر بین سال های 90 تا 94 از این استان به استان های دیگر مهاجرت کرده اند که براساس بررسی های صورت گرفته بیشتر آنها با هدف یافتن کار رفته اند.

خبرنگار و سایت استان کهگیلویه و بویراحمد مورد تقدیر قرار گرفت

از خبرنگار سایت استان، عزت اله محسنی پور به نمایندگی این سایت با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد. در این مراسم نیز از برترین های حلقه صالحین سپاه بخش پاتاوه که در سطح استان حائز رتبه برتر شده بودند با اهداء لوح سپاس و جوایز تقدیر شد.

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، بدینوسیله مراتب تشکر خود را از امام جمعه محترم شهر پاتاوه و مسئولین این بخش نسبت به توجهی که به انعکاس اخبار و انتقال آن به مسئولین و مردم شریف ایران اسلامی داشته و امید است توجه مسئولین به اهالی رسانه بیش از پیش مستدام باشد.

پربازديد