عفاف و حجاب

گشایش نمایشگاه کنگره ملی سرداران شهید کهگیلویه و بویراحمد

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم نمایشگاه کنگره ملی سرداران شهید کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گشایش یافت.

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب در یاسوج

گردهمایی مدافعان عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد.

قانون‌گریزی مسئولین زمینه‌ساز بی‌حجابی است / در مقوله حجاب آقایان را فراموش کرده‌ایم/ تناقض در اصطلاح گشت ارشاد موج می‌زند

پس از انقلاب اسلامی مسئله حجاب و عفاف با ساختار سیاسی نظام پیوند خورد و به مسئله‌ای سیاسی بدل شد که این اتفاق زمینه‌ساز مسائل بعدی شد که بعدها در برخی لایه‌های اجتماع شاهد بودیم.

امام جمعه موقت یاسوج: کانال‌های ماهواره‌ای عفت و حجاب زنان ایران اسلامی را نشانه گرفته‌اند/ نمایشگاه جنگ نرم، زن و خانواده دایر است (تصاویر)

امام‌جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه دشمن در پی کمرنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است گفت: عفت و پاک‌دامنی، موجب استحکام ،آرامش و سکون خانواده‌ها می‌شود.

مجوز تجمع روز عفاف و حجاب صادر شد

فرماندار بویراحمد از صدور مجوز تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده در این فرمانداری خبر داد.

ضرورت رعایت فرهنگ عفاف و حجاب توسط کارکنان ادارات کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت فرهنگ عفاف و حجاب توسط کارکنان ادارات تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های متولی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف نظارت بیشتری در تأمین البسه داشته باشند.

«عفاف و حجاب»

سایت استان: علی تفضلی افراد انسانی در پی تعامل با یکدیگر تصورات و باورهایی کسب می کنند.یکی از گونه های باورها،باورها ارزش شناختی است.اما تصدیق باورهای ارزش شناختی گام نخسست است.هنگامی که وجود روانی افراد رنگین به رنگ باورهای ارزش شناختی شود ارزشها به هستی فرد شکل و جهت می دهند و معنای زندگی به […]

پربازديد