علوم پزشکی

دلایل تاخیر در پرداخت حقوق کارمندان علوم پزشکی یاسوج

برخی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از عدم پرداخت حقوق ۲ تا ۴ ماهه خود رنج می‌برند اما معاون این دانشگاه معتقد بوده نیروهای کارگری باید با این وضعیت کنار بیایند.

۹۸ درصد مردم کهگیلویه و بویراحمد زیرپوشش خدمات خانه‌های بهداشت قرار گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت ۶۳۲ بهورز در استان گفت: ۹۸ درصد مردم این استان تحت پوشش خدمات خانه‌های بهداشت قرار دارند. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، رضا چمن در جمع خبرنگاران، بهورزان را سربازان خط مقدم نظام سلامت عنوان کرد و اظهار […]

راه‌اندازی بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب برای اولین بار در کهگیلویه و بویراحمد

در سفر دولت تدبیر و امید به استان شاهد یک دستاورد مهم دیگر یعنی راه‌اندازی بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب برای اولین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود که یکی دیگر از نیازهای اساسی مردم را در حوزه سلامت مرتفع می‌کند. این طرح با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان مهم‌ترین پروژه افتتاحی حوزه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر هیئت دولت است.

۲ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات کمک‌آموزشی و دانشگاهی در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد

معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات کمک‌آموزشی و دانشگاهی در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد.

ارجاع بیماران به استان‌های دیگر در استان کاهش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان ارجاع بیماران به خارج از این استان برای دریافت خدمات درمانی در مقایسه با قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت به یک سوم کاهش یافته است.

ضرورت جذب بخش خصوصی در احداث و ارتقاء خدمات بیمارستانی در کهگیلویه

چمن بیان کرد: باید متناسب با زمان حال در علل بیماری ها، مرگ و میرها، شیوه زندگی مردم و عرصه صنعت و تکنولوژی با حفظ ساختار قبلی و رویکرد اصلاحی رو به بهبود پیش برویم.

دونده هم استانی مدال نقره المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور را کسب کرد

سایت استان: دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج موفق به کسب مدال نقره رشته دو و میدانی المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد. مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این خصوص گفت: در این مسابقات سلیمان برخه، دانشجوی رشته رادیولوژی دانشگاه در ماده 1500 متر، موفق به کسب مدال نقره این […]

پربازديد