لاریجانی

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نمی‌شوم

رئیس مجلس شورای اسلامی که در شهرستان گچساران به سر می‌برد، تاکید کرد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ نخواهد شد.

لاریجانی گچساران را به مقصد تهران ترک کرد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش گچساران را به مقصد تهران ترک کرد.

(تصاویر) ادای احترام لاریجانی به شهدای گچساران

علی لاریجانی صبح امروز در سفر به گچساران با حضور در گلزار شهدای گچساران به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، علی لاریجانی صبح امروز در سفر به گچساران با حضور در گلزار شهدای گچساران به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد به ابتکار مسئولان بر می‌گردد/ ضرورت ورود صنایع جانبی نفت و گاز به استان

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد به ابتکار مسئولان بر می‌گردد، بیان کرد: از ظرفیت نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد می‌تواند برای بهبود این استان استفاده کرد.

اختتامیه کنگره سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد

کنگره ملی سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان ارشد کشوری و لشکری به کار خود پایان داد.

رئیس مجلس به مقام شامخ شهیدان یاسوج ادای احترام کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از ورود به کهگیلویه و بویراحمد با عزیمت به گلزار شهدای یاسوج با آرمان شهدای استان تجدید میثاق و به مقام رفیع آنان ادای احترام کرد.

حضور علی لاریجانی، محسن رضایی و فانی در کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از حضور رئیس مجلس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر آموزش‌وپرورش به‌عنوان میهمانان ویژه کنگره شهدای استان در مهرماه خبرداد.

بازدید لاریجانی از نمایشگاه عکس کهگیلویه و بویراحمد در مجلس

خبرگزاری خانه ملت روز یکشنبه نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه عکس منتخب عکاسان استان کهگیلویه و بویراحمد که در مجلس شورای اسلامی برپا شده است، بازدید کرد. دکتر علی لاریجانی در حاشیه نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، از نمایشگاه عکس منتخب عکاسان استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد. این نمایشگاه در […]

پربازديد