معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد

عزل فرماندار کهگیلویه کذب محض است

فتاح محمدی، گفت: خبر عزل فرماندار کهگیلویه و جایگزینی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد کذب است و متاسفانه برخی رسانه‌های محلی بدون هیچ اطلاعات درست و دقیقی اقدام به انتشار مطلبی در این زمینه کرده که به‌هیچ عنوان صحت ندارد.
وی با بیان اینکه به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد چنین خبری را به هیچ عنوان تائید نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: حوزه ستادی استانداری استان به خدمات آقای مومن‌نسب مدیرکل پدافند غیرعامل در حوزه ستادی بسیار نیاز دارد.

اگر مردم زمین دهند، امسال دو مدرسه در مادوان می سازیم

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه ایجاد اماکن آموزشی در شهر مادوان باید در اولویت قرار گیرد گفت: اگر مردم زمین در اختیار ما قرار دهند اعتبار برای ساخت 2 مدرسه آماده است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد،  فتاح محمدی در “جشنواره غدیر با رایحه مهر” گفت:شهر مادوان بر اساس نشست های […]

واکنش معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به لغو سفر رئیس‌جمهور به استان

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این موضوع که آمادگی کامل برای سفر هیئت دولت به استان وجود دارد،گفت: نباید به شایعات فضای مجازی پیرامون حضور نیافتن هیئت دولت به استان توجه کرد و به آن‌ها دامن زد.

معاون استاندار: حاشیه نشینی یاسوج را تهدید می کند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: حاشیه نشینی در اطراف یاسوج، این شهر را از نظر مسائل اجتماعی تهدید می کند. فتاح محمدی افزود: جمعیت روستاهای پیوسته به یاسوج، در برخی موارد از شهرهای استان بیشتر شده است. وی اظهار کرد: گسترش شبکه های اجتماعی مجازی بر آسیب های مناطق حومه یاسوج افزوده است […]

پربازديد