واکنش

خارهای تاجگردون کهگیلویه و بویراحمد را زخمی‌ کرد/ خود را با مردم محروم کهگیلویه وزن نکنید

نامه نماینده مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به‌گونه‌ای رسانه‌ای شده است که در صورت واقعیت این موضوع جای بسی تأسف برای ایشان است.

واکنش خبرنگاران کهگیلویه به طرح تغییر نام استان

موضوع تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر کلید خورده است و خبرنگاران شهرستان کهگیلویه نیز درباره این موضوع نظرات خواندنی و متفاوتی دارند.

واکنش مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد به سخنان امام جمعه قلعه رئیسی

مدیرکل‌میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی‌ و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سخنان امام جمعه قلعه رئیسی که در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفته بود برخی از مدیران دولتی با استفاده از اموال دولتی اقدام به کارهای خلاف قانون می‌کنند، واکنش نشان داد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، محمود باقری، با […]

واکنش نماینده بوشهر به اظهارات تاجگردون

در پی درج مطلبی از سوی غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تحت عنوان «واکنش تاجگردون به اقدامات اخیر در استان بوشهر» عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به این مطلب واکنش نشان داد. به گزارش سایت استان به نقل از خبررسان، متن کامل […]

واکنش مجری معروف به شکایت مدیرعامل نفت و گاز گچساران

با شکایت امین محمدی مدیرعامل نفت و گاز گچساران رضا رشیدپور به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شد. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از صبح زاگرس، رضا رشید پور مجری معروف تلویزیون در صفحه اینستاگرام خود نوشت: انتظار برعکس و نتیجه‌ای در عکس. آستانه تحمل و نقدپذیری برخی مدیران دولت […]

درگذشت داود رشیدی؛ از واکنش هنرمندان تا پیام تسلیت شخصیت‌های استان

داود رشیدی بازیگر سینما و تئاتر ایران صبح امروز 5 شهریورماه درگذشت. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، لیلی رشیدی ضمن تائید این خبر گفت: پدرم در منزل به دلیل ایست قلبی درگذشت. داوود رشیدی زاده ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. وی دارای نشان درجه‌یک فرهنگ و […]

واکنش وزیر کار به نامه‌ی سرگشاده تاجگردون

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به نامه سرگشاده رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس که گفته بود این وزیر به تعهدات خود در سفر به گچساران در روز کارگر سال گذشته عمل نکرده واکنش نشان داد.

پاسخ به شایعه‌ای برای تخریب وجهه پلیس/ قرص‌خوردگی عامل به کما رفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد موضوع مطرح‌شده در خصوص به کما رفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی با ضرب و شتم مأموران انتظامی را تنها شایعه‌ای برای تخریب وجهه نیروی انتظامی دانست.

حواشی و مشاور خاصی ندارم/ در مورد پروژه‌ها حاضر به رودررویی با وزیر و معاونانش هستم

پس از نخستین بیانیه حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری، عدل هاشمی‌پور نیز با انتشار بیانیه‌ای به آن پاسخ داد، پس از این و برای دومین بار بزرگواری بیانیه‌ای جدید صادر و به جوابیه هاشمی‌پور واکنش نشان داد.

بازهم می‌گویم کهگیلویه بزرگ در حوزه راهسازی در دولت گذشته مورد بی‌مهری قرار گرفت/ شما اطلاعات کافی ندارید

مدیرکل راه و شهرسازی استان به سخنان بزرگواری نماینده سابق مجلس واکنش نشان داد و گفت: هدف ما خدمت مطلوب به مردم در نظام مقدس اسلامی‌مان بوده و خواهد بود و هیچ‌گاه با توهین و تهمت نیز دیگران را مورد خطاب خویش قرار نمی‌دهیم.

موضع‌گیری سخنگوی جریان عدالت‌خواه استان نسبت به توهین وزیر ارشاد به لیکک

سخنگوی جریان عدالت‌خواه استان به سخنان علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره امام‌جمعه و شهرستان بهمئی واکنش نشان داد.

کمبود مرغ گرم در بازار کهگیلویه و بویراحمد شایعه است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شایعاتی مبنی بر عدم وجود مرغ در بازار استان، گفت: این موضوع حقیقت نداشته و نباید رسانه‌ها به آن دامن بزنند.

از مردم بهمئی عذرخواهی کنید

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به سخنان علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره امام‌جمعه و شهرستان بهمئی واکنش نشان داد.

سریعاً از این مردم شریف عذرخواهی کنید

نماینده پیشین شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به سخنان علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره امام‌جمعه و شهرستان بهمئی واکنش نشان داد.

واکنش وزیر ارشاد به انتقاد امام‌جمعه بهمئی/ پاسخ مسئول ستاد اقامه نماز جمعه بهمئی به واکنش جنتی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به سخنان امام‌جمعه بهمئی واکنش نشان داد.

پربازديد