پرواز

(تصاویر) نخستین جشنواره ورزش‌های هوایی یاسوج آغاز شد

نخستین جشنواره ورزش‌های هوایی یاسوج با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در فرودگاه این شهر آغاز شد.

مدیریت یک کهگیلویه و بویراحمدی در پنجمین شرکت بین‌المللی دنیا

شرکت پانال پنیا شرکتی سویسی است که در حال حاضر پنجمین شرکت برتر دنیا در حمل‌ونقل هوایی، دریایی و بین‌المللی است. به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از راک نیوز، افشین پروار از فرزندان شایسته کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر به‌عنوان مدیر ملی تطبیق قانون و امور گمرکی در این شرکت […]

اصلاحات کهگیلویه در پیچ تاریخی بزرگی قرار گرفته است/ شهر سوق مرکز ثقل فرهنگی کهگیلویه بزرگ است

این نامزد انتخابات تصریح کرد: زمان فعلی بسیار حساس است کهگیلویه و اصلاحات در پیچ تاریخی بزرگی قرار گرفته است رای به کامرانی یعنی رای به اصلاحات و توسعه.
کامرانی دربخشی از سخنان خود میراحمد تقوی و مرحوم حسین پناهی را از افتخارات منطقه سوق و آبروی استان نامید و بیان داشت: باوجود چنین انسانهای بزرگی شهر سوق می توان مرکز ثقل فرهنگی حوزه کهگیلویه بزرگ باشد.

حضور کارگردان هم استانی در جشنواره بین المللی پرواز

محمد سلیمی راد کارگردان موفق دهدشتی با دو فیلم کوتاه خود در جشنواره ملی فیلم حسنات و جشنواره بین المللی فیلم پرواز حضور پیدا خواهد کرد.

بخشدار جدید چاروسا معرفی شد

معاون فرماندار کهگیلویه گفت: بخشدار سابق چاروسا از یک مدیر باتجربه توانایی بیشتری داشت. به گزارش سایت استان از چاروسا، مرتضی جلال‌منش در جلسه تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید چاروسا، اظهار داشت: مردم بار امانت سنگینی را بر دوش ما گذاشته‌اند و باید به وظیفه سختی که پیش‌رو داریم واقف باشیم. وی، بزرگترین […]

پربازديد