کاندیدا

کاندیدای اصولگرایان در شهرستان های بویراحمد و دنا مشخص شد

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان کاندیدای جریان اصولگرایی در شهرستان های بویراحمد و دنا مشخص شد. پس از رایزنی های مختلف تصمیم برآن شد که مرادعلی پیوند به عنوان کاندیدای اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کند. پیوند دارای مدرک تحصیلی دکترای ریاضی است که فرمانداری دنا و […]

چرا ۸۰ نفر می خواهند برای انتخابات مجلس ثبت نام کنند؟

کمتر از یک ماه دیگر به نام نویسی برای انتخابات مجلس باقی مانده است و هر روز نام های جدیدی برای شرکت در انتخابات این دوره در استان کهگیلویه و بویراحمد شنیده می شود.

شنیدن نام قریب به ۸۰ نفر آنهم برای استان کهگیلویه و بویراحمد که تنها ۳ نماینده در مجلس دارد و کمترین سهم را از کرسی های سبز بهارستان دارد، اتفاق خوشایندی نیست.

اگر سید باقر نیاید …

احتمال رد صلاحیت چنین نیروهایی فعلا سبب بلاتکلیفی و سردرگمی اصلاح طلبان شده است. همین احتمال یک اتفاق دیگر را نیز در کل استان کهگیلویه و بویراحمد و حتی کشور در پی داشته است و آنهم اینکه نیروهایی که اساسا اصلاح طلب و یا حداقل اهل تشکیلات اصلاح‌طلبی نیستند به امید همین ردصلاحیت‌ها کمین کرده‌اند و خود را هم اصلاح طلب جا می‌زنند.

فعالیت ۳۶ نفر به عنوان نامزد انتخابات آتی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تعداد نامزدهای کنونی احتمالی برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را ۳۶ نامزد اعلام کرد. فتاح محمدی گفت: براساس آخرین آمارهای رصد شده، اکنون ۳۶ نفر به عنوان نامزد انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد مشغول به فعالیت‌های انتخاباتی هستند. وی افزود: […]

تبلیغ صدا و سیما برای یک کاندید خاص

شبکه دنا بگونه ای سخنرانی ستار هدایت خواه یکی از محتمل ترین کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را پخش کرد که گویی قصد دارد از وی به عنوان یک چهره تصمیم گیرنده در اذهان القا کند و این در حالیست که بارها استاندار، فرمانداران و مدیران دولتی از نحوه اطلاع رسانی و به اصطلاح پخش ۳۰ ثانیه ای جلسات و صحبت هایشان گلایه داشته اند.

تشکیل کمپین فیسبوکی تاجگردون برای ریاست جمهوری/ بهترین زمان ورودبه انتخابات را بهمن‌ماه میدانم

کمپین تبلیغاتی “تاجگردون میتواند رئیس جمهوری ایران اسلامی باشد” راه اندازی شد. تاجگردون در آخرین اظهارنظر رسمی اعلام کرد: بهترین زمان ورود به انتخابات را اواسط بهمن‌ماه میدانم.

پربازديد