گلزار شهدا

ادای احترام سرلشکر محسن رضایی به مقام شامخ شهدای یاسوج

سرلشکر پاسدار محسن رضایی که برای حضور در اجلاسیه شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد به شهر یاسوج سفر کرده، صبح امروز به همراه استاندار، فرمانده سپاه فتح و جمعی از سرداران استان و دیگر مسؤولان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در گلزار شهدا یاسوج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

گلزار شهید شاخص «هدایت‌الله طیب» ثبت ملی شد+ تصویر

شهید هدایت‌الله طیب از جوانان متعهد و انقلابی برخاسته از روستای تنگه‌بر سفید بخش سوق کهگیلویه و بویراحمد و متولد سال 33 از مؤسسان انجمن اسلامی دانشجویان آمریکا به شمار می‌رود. این شهید شاخص با کنار گذاشتن درس و حضور در کشور در روز 5 فروردین سال 61 و در عملیات فتح‌المبین به فیض شهادت رسید.

پوزش: از اعتبار دیگر دستگاه ها کم کردیم و به گلزار شهدا دادیم

فرماندار شهرستان کهگیلویه اعتبار اختصاص داده شده در سال جاری برای ساماندهی گلزارهای شهدای کهگیلویه را ناکافی عنوان کرد.

مراسم 12 بهمن شهر یاسوج به روایت تصویر

مراسم یوم الله 12 بهمن شهر یاسوج ساعت 9/33 دقیقه امروز و با اجرای برنامه نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در فرودگاه یاسوج و با اجرای برنامه ها و سخنرانی دکتر خادمی استاندار و رژه واحدهای موتوری از فرودگاه یاسوج تا گلزار شهدا انجام گرفت….

گلزار شهدای یاسوج – پنجشنبه 16 آذرماه

تصاویر مربوط به سوراخ شدن و ریزش آب از سقف مجموعه گلزار شهدای شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در روز پنجشنبه 16 آذرماه است. به گزارش سایت استان، خانواده‌های شهدای یاسوج که مثل هر هفته برای زیارت قبور راهی گلزار شهدا شده بودند با صحنه‌ای مواجه شدند که اصلاً در شأن شهدا نیست. […]

پربازديد