تبلیغات در سایت استان

ما در سایت استان فعالیتهای غیرسودآور یا عام المنفعه در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، هنری و علمی بخش خصوصی را بصورت رایگان تبلیغ می کنیم.
در زمینه های غیر از موارد فوق نیز می توان با صرف هزینه اندک که ما آن را صرف اجاره سرور و تقویت محتوای سایت استان میکنیم، تبلیغات خود را در معرض دید مخاطبان فرهیخته و خاص این سایت (ماهانه سیصدهزار مشاهده توسط مخاطبان) قرار دهید.

 هزینه تبلیغ برای مدت یک هفته:
صفحه اول :
600 هزار تومان (بالا)، 400 هزار (وسط)، 200 هزار (پایین)
تمام صفحات داخلی:
500 هزار تومان (بالا)، 300 هزار (وسط)، 150 هزار (پایین)


کانال تلگرام:
هزینه هر تبلیغ 50 هزار تومان است. 

میزان بینندگان سایت استان و روند رو به رشد آن از جدول زیر قابل مشاهده و بررسی است:

جهت رزرو تبلیغات در سایت استان لطفا فرم زیر را پر کنید یا با  شماره ۰۲۱۸۸۱۹۶۹۱۷ تماس بگیرید.
* لطفا جهت انتشار فوری با شماره 09127390814 تماس بگیرید.

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

ایمیل

موضوع

متن

انتخاب فایل

برای تبلیغات در کانال تلگرامی و شبکه های اجتماعی پرطرفدار سایت استان لطفا در با شماره 09127390814 تماس بگیرید.

سایت استان رسانه‌ای خصوصی است که در سال 82 توسط پیام پرهیز در یاسوج راه اندازی و به صاحب امتیازی محمد ذکاوت در وزارت فرهنگ، مجوز پایگاه خبری دریافت کرده است. هزینه‌های دفتر تحریریه، حقوق خبرنگاران و پشتیبانی و نگهداری سرور به صورت شخصی توسط موسس سایت تامین می‌شود و برای استقلال بیشتر سایت در پی تامین این هزینه ها از طریق تبلیغات و فعالیتهایی بر پایه تجارت الکترونیک و اسپانسرهایی که تاثیری روی فعالیت حرفه‌ای این رسانه نگذارند می باشیم.

چرا سایت استان فقط اخبار کهگیلویه و بویراحمد را پوشش میدهد؟ 12سال پیش که سایت استان را به عنوان اولین وب سایت خبری استانی راه اندازی کردیم هیچ رسانه تعاملی، خصوصی و مستقل در کهگیلویه و بویراحمد وجود نداشت. ما احساس می کنیم کشور به اندازه کافی رسانه دارد و همچنان نیاز هست برای آگاهی مردم داخل و خارج از استان از اخبار و احوال این منطقه رسانه ای حرفه ای ساخته شود. همین سیاست محدودیت در عدم انتشار خبرهای جذاب غیراستانی باعث می شود کمی توان رقابتی این سایت با دیگر رسانه ها کمترشود ولی در عوض مخاطبین حرفه ای و اختصاصا از استان در آن بیشتر شود.

 

200x208
پربازديد
200x208