تبلیغات در سایت استان

ما در سایت استان فعالیتهای غیرسودآور یا عام المنفعه در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، هنری و علمی بخش خصوصی را بصورت رایگان تبلیغ می کنیم.
در زمینه های غیر از موارد فوق نیز می توان با صرف هزینه اندک که ما آن را صرف اجاره سرور و تقویت محتوای سایت استان میکنیم، تبلیغات خود را در معرض دید مخاطبان فرهیخته و خاص این سایت (ماهانه سیصدهزار مشاهده توسط مخاطبان) قرار دهید.

میزان بینندگان سایت استان و روند رو به رشد آن از جدول زیر قابل مشاهده و بررسی است:

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

ایمیل

موضوع

متن

انتخاب فایل

سایت استان رسانه‌ای خصوصی است که در سال 82 توسط پیام پرهیز در یاسوج راه اندازی و به صاحب امتیازی محمد ذکاوت در وزارت فرهنگ، مجوز پایگاه خبری دریافت کرده است. هزینه‌های دفتر تحریریه، حقوق خبرنگاران و پشتیبانی و نگهداری سرور به صورت شخصی توسط موسس سایت تامین می‌شود و برای استقلال بیشتر سایت در پی تامین این هزینه ها از طریق تبلیغات و فعالیتهایی بر پایه تجارت الکترونیک و اسپانسرهایی که تاثیری روی فعالیت حرفه‌ای این رسانه نگذارند می باشیم.

چرا سایت استان فقط اخبار کهگیلویه و بویراحمد را پوشش میدهد؟ 12سال پیش که سایت استان را به عنوان اولین وب سایت خبری استانی راه اندازی کردیم هیچ رسانه تعاملی، خصوصی و مستقل در کهگیلویه و بویراحمد وجود نداشت. ما احساس می کنیم کشور به اندازه کافی رسانه دارد و همچنان نیاز هست برای آگاهی مردم داخل و خارج از استان از اخبار و احوال این منطقه رسانه ای حرفه ای ساخته شود. همین سیاست محدودیت در عدم انتشار خبرهای جذاب غیراستانی باعث می شود کمی توان رقابتی این سایت با دیگر رسانه ها کمترشود ولی در عوض مخاطبین حرفه ای و اختصاصا از استان در آن بیشتر شود.

 

پربازديد